dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. schody

    Schody....
    Jak ktoś stale zagląda, to wie, że mieliśmy dość poważne problemy z ich wykonaniem. Miały być 10 września. Z różnych względów, o których pisałam, nie powstały ani w terminie umownym, ani wielokrotnie obiecanym później.
    Cóż, schody okazały się schodami również w przeności i chyba największą wtopą budowy.
    Na samym końcu nasz wykonawca miał wypadek. Uznaliśmy, że nie możemy czekać w nieskończoność, aż po rehabilitacji będzie mógł ...
  2. Okna w dziennym świetle + aktualne prace na budowie

    Poodklejaliśmy taśmy zabezpieczające z okien i dokładnie wszystko posprawdzaliśmy. Dodatkowo mieliśmy może bardziej prywatną, ale kontrolę jakości z Oknoplastu Efektem tych poszukiwań są dwie wady. Pierwsza z nich to zniekształcona okleina na górnym rogu drzwi balkonowych, a druga to pęcherzyk powietrza na oknie w kuchni. Obie są bardzo malutkie i praktycznie niewidoczne dla "nieposzukującego" oka więc myślę że nie będziemy się bawić w reklamację.
    Podsumowując ...

    Updated 07-03-2012 at 06:01 by rutki

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. co o tym myśleć

    Oto mur oporowy robiony w początkach grudnia, tuż przed nastaniem zimy. Jestem załamana tym jak wygląda, kruszy się, łuszczy. Ale gorsze jest to, że on pęka!
    Obfotografowany mur od początku do końca:


    ...
  4. Nie miała baba kłopotu

    .. to budowy jej się zachciało. Dziś dostaję kociokwiku próbując dobrać wszystkie urządzenia do łazienek. Latałam po internecie jak kto głupi, zrobiłam zestawienie, prawie mieszczę się w założonym budżecie. Trochę zaszalałam - bidetka, porządna duża kabina, spora wanna. Za to miski do Wc będą całkiem przeciętne i baterie też ze średniej półki. Jeszcze z moimi wydrukami powędruję do naszej hurtowni łazienkowej, myślę, że będą upusty albo doradzi coś podobnego ...
  5. Dom Buczkowicach

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Taras.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	104917Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Front.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	104918

    Przedstawiam projekt indywidualny domu ,którego budowę zaczynam na wiosne.
    Daleka czeka mnie droga
Strona 1 z 3