dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. porządków cd.

    Kurczę, coś mi się pochrzaniło z ostatnim wpisem... No nic, dobrze, że byłam dopiero przy pierwszym zdaniu

    Wczoraj kończyliśmy wycinanie drzewek i zbieraliśmy śmieci - wywieźliśmy 4 (!) spore worki, w tym trzy z butelkami! Koszmar, tym bardziej, że już wcześniej zabraliśmy dwa wory szkła! Och jak mnie wkurza! Szanuje się u nas tylko swoją własność, a czyjąś i tzw. wspólną przestrzeń ma się głęboko gdzieś.

    Wody gruntowe niestety nadal ...
  2. Ostateczne wizualizacje

  3. inspiracja

    To jest jeden z piękniejszych domów jakie widziałam. Muszę, muszę Wam go pokazać. Pochodzi z mojej ulubionej strony www.contemporist.com. Nota bene ten adres podał mi mój A. , jak zaczęłam mu mówić o tym co się mi podoba i że uwielbiam oglądać piękne domy.


    źródło: www.contemporist.com

    Jest to jeden z piękniejszych salonów jakie widziałam. Będę szukała podobnego klimatu ...

    Updated 03-08-2012 at 00:33 by adk

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. wycena kostki

    Tarasy, wejście, chodnik do wejścia i podjazd bedziemy robić z kostki. Właśnie jesteśmy po wycenie.

    Przede wszystkim wrzucam rysunek poglądowy i od razu przepraszam za jakość - niestety talentów plastycznych bozia poskąpiła....


    Opisuje pośpiesznie. Z tyłu taras - taki na półokrągło.Pierszy będzie taki pas , potem schodek już na całość. o matko ciężko ...
  5. drzewo na wjeździe

    Jak kupowaliśmy działkę od strony drogi była oddzielona szpalerem bardzo wysokich i dość starych drzew. Bardzo się nam to podobało ponieważ była to naturalna granica i ściana od drogi.
    Niestety w międzyczasie robiono tam rowy przy powiatówce. Wtedy wycięli nam wszystkie drzewa oprócz jednego. Co ciekawe zostały wycięte drzewa, które jak się mi wydaje zupełnie im nie przeszkadzały w robieniu rowów. Poszli w ogóle bardzo daleko w działkę z tym wycinaniem. Nie wiem na ...
Strona 2 z 4