dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Goniąc marzenia - dziennik Niunki i Miśka

    Ten nasz elektryk to albo zyciowa sierota albo bardzo przebiegly cwaniaczek. Raczej sklaniam sie przy tym pierwszym. Nie odbieral telefonow, bo gdzies go zostawil, a weekend spedzil w szpitalu, bo zona jego (kobieta w ciazy) zlamala reke.
    Takich dziwnych zdarzen od tamtego czasu bylo kilka....

    Bardzo naciskalem na elektryka i przypominalem, ze dokumenty o przylacze pradu koniecznie trzeba zlozyc przed koncem marca, bo termin przylaczenia w umowie byl podany na 31.03.2004. ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Zadanie na dziś : gazownia.
    Chcemy zbudować się w ciągu roku. To oznacza, że ogrzewanie będzie potrzebne już na jesieni (mam nadzieję). Posłałam synka do gazowni po spis dokumentów potrzebnych do dalszego etapu gry.
    „ Ma być to:
    - ksero mapki z naniesionym budynkiem
    - ksero pozwolenia na budowę
    - wniosek
    A w ogóle mały to niech mama to przyniesie, wszystko sobie skserujemy ” .
    Mama więc zabrała komplet dokumentacji ...
  3. Irma - dziennik budowy na koncu ?wiata...naszego:)

    06 kwietnia 2004


    fotki jutro...jak kolega Maksiu pomoze... :lol:
  4. Irma - dziennik budowy na koncu ?wiata...naszego:)

    06 kwietnia 2004


    przyjechał kamieniarz z blatem :lol: :lol: hmm...wygladał ten blat dziwnie...jakos tak bladzienko....ale uspakajano mnie ze bedzie ok... :-? to wierze...jakos dobrze patrzy z oczu temu kamieniarzowi...pozatym mlody jest :) a zauwazyłam ze młodzi fachowcy robia dobrze i juz... :lol:


    koło 13 blat lśnił......jest piękny.....pal licho te 3500 :-? warto było...tak mi oczka sie zaswieciły....ze jak dziecko musiłam sie pochwalic ...
  5. Irma - dziennik budowy na koncu ?wiata...naszego:)

    29 marca - 06 kwietnia 2004


    stolarz od kuchni ----- cisza :evil: :evil: :evil:

    załozyłam antene taka zwykła i satelite....wiec juz bedzie co wieczorem robić... :lol: bardzo porzadna firma...zreszat kupowalismy u nich cały sprzet audio i jak to tam sie pisze :lol: na strychu poszło 100mb kabla, pan ptzy okazji odkrył...ze jedna cegła na kominie lezy luzem :o :o jejku zaraz pomyslałam czy ten pan M :x wiecej taklich cegiełek zostawił...ale ...
Strona 1 z 3