dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kto zrozumie moją pokręconą duszę?

    Może Was zszokuję. Sama nie wiem dlaczego ale to też się mi podoba.


    źródło: www.contemporist.com

    albo to zdjęcie

    źródło: www.contemporist.com

    Nawet ja nie rozumiem swojej pokręconej duszy. Ale jak patrzę na te zdjęcia to naprawdę ten beton się mi ...

    Updated 17-05-2012 at 09:12 by adk (poprawienie tytułu, bo to denerwujące jak FM zamienia polskie czcionki na pytajniki a potem tego nie naprawia!)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. No i zaczęło się!


    Nikt nie wie, jak się skończy i kiedy

    Plany na najbliższy czas to:
    1. poprawienie paru popękanych bloczków
    2. szalunek i zalanie wieńca
    3. dysperbit
    4. zasypanie środka fundamentu podsypem
    5. styropian i folia kubełkowa na zewnątrz
    6. drenaż opaskowy
    7. zasypanie z zewnątrz

    Bliższe oględziny pękniętych ścian fundamentowych i ław (odpakowywanych z folii) pokazały, że ławy są całe. W ...
  3. Inicjuj? swój dziennik

    Nie mam zdjęć, jak to wyglądało na początku.

    Ale jak to w piosence - "pole, pole, łyse pole ".

    Wszystko to strasznie dziwne i poplątane. A najgorsze, że do tej pory nie mam pewności, że to jest to miejsce, i że to jest ten dom, i że w ogóle budowa domu to jest to, czym chce się zająć w najbliższym czasie. Jakoś "jestem za, a nawet przeciw".

    Jak będzie czas to opowiem, jaka była geneza, ile godzin już przesiedziałem, ...
  4. Kolory kolory a u?yteczno??, oto jest pytanie

    Cały czas powraca temat elewacji i doboru kolorów. Sprawa wygląda o tyle poważnie, że nareszcie długo oczekiwana ekipa dekarzy wkroczyła na plac boju i nieuchronnie zbliża się pora podjęcia decyzji o okuciach i oknach.
    Jak dotychczas podjęliśmy decyzję o wyborze cegły klinkierowej na kominy.
    Kandydatów było dwóch Kosmo i ETNA. Po krótkich oględzinach na składzie ta druga wydaje się o niebo porządniejsza. Ostatecznie zakupiliśmy 600 szt pełnej etny. Cegła ta ...

    Updated 19-04-2011 at 21:43 by AAnakonda

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Chudziak wylany :-)

    Wczoraj hydraulik skończył układać kanalizę i wylaliśmy chudziaka Wieczorkiem i rano pokropił deszczyk więc betonik ładnie wiąże Jutro przyjedzie transport z YTONGIEM.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	muratorDSC09460.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	51504
Strona 1 z 4