dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    5 kwietnia. Wtorek.
    Rodzinka na działce. Zebrali się na 9.30!. Fizyczny do pracy się pojawił. Nawet pracuje. Wykopywanie, przesadzanie, łopata, taczki ,grabie ... będzie 49 a ogrodu. Jest problem ze zrobieniem trawnika pomiędzy drzewami. Rośnie tam trawa i chwaściory, jest nierówno - typowy wiejski sad gdzie nikt nic nie robił tylko zbierał. Przekopać łopatą - straszna masa pracy. Ciągnikiem ? nie wiem czy się da. Kilka godzin pracy nad altanką...Pojawił się słupek podtrzymujący ...
  2. Dziennik Whisperów

    6 kwietnia 2005. Dzień zalewania

    Plan był taki:
    o 9tej przyjeżdżają bloczki fundamentowe (Luśka z trudem wywalczyła wczoraj transport z dnia na dzień), o 15 zalewamy. W międzyczasie będę starał sie kupić bednarkę do uziomu fudamentowego. Niedużo, z 10-15 metrów.

    Rzeczywistość wyglądała następująco:
    Bednarkę można kupić, ale w kręgach 60 metrowych.

    Radomscy Fundamentaliści (czyli ci od bloczków fundamentowych) powiedzieli, że będą ...
  3. Dziennik Whisperów

    5 kwietnia
    Ekipa kopie pod ławy fundamentowe, a ja załatwiam parę najważniejszych spraw - wpadam do Martki na działkę (jeszcze nie budowę :wink: ) i podpisuję umowę z Szefem Ekipy. Bo mamy z Martką wspólnego Szefa choć różne Ekipy. Przy okazji oglądam Martkowe pogorzelisko :wink: Potem szybko do betoniarni dogadać się na dostarczenie betonu na ławy i pogadać o piasku do zasypywania fundamentów i piasku do murowania.
    Ekipa porzuciła pomysł zalewania jeszcze tego ...
  4. Dziennik Martki

    Padam na nos, ale jest to padanie radosne.
    Po pierwsze mam studnię. Po drugie... mam studnię i po trzecie mam studnie ;)
    Pan różdżkarz wskazał miejsce, trochę chybił z głębokością, ale studniarz w 5 godzin odpędził koszmarne sny o studni kosztującej 10 tys PLN. 2100 i H2O płynie strumyczkiem :)
    Po czwarte nikt się nigdzie dzisiaj nie zakopał.
    I po piąte panowie betoniarze w liczbie trzech komisyjnie zdecydowali, ze betoniarki i pompa przejadą. Wówczas ...
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.


    Jak myślicie będzie postarchem w okolicy tzn.przepędzi złodziei?
    :lol: :lol: :lol: :lol:
    Fara jest sunią rodziców moich przyjaciół.Jak zostanie nam trochę pieniażków :-? to sobie taka sprawimy.
    Wyczytałam gdzieś,że psy tej rasy włamanie prześpią, albo zaliżą włamywacza na śmierć.
    P.S. Kaczuszki już nie ma :cry: ,została rozszarpana przez tą bestię.
Strona 1 z 3