dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Praktyczny dziennik AgnesK

    głowa jak była (druga połówka może już zacząć robić masaż karku :wink: )



    (widać rury od ogrzewania - pex-al-pex w systemie Herza - czy ja o tym już pisałam??)
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    głowa zostaje w tej samej pozycji i ..

    (to zdjęcie powinno być najpierw)

  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Tam wyżej miało być oczywiście "wkleić".

    Zacznijmy od wylewek:
    była 2 x folia, na to styropian, i w wylewki zatapiana siatka przeciwskurczowa. Wylewki robił mistrz, tradycyjnie - jak już pisałam - wyszło naprawdę super równo. 135 m2 kosztowało nas z materiałami ok 5700.

    Ino głowę przekrzywic troszkę trza :wink:


  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    teraz to się dzieje.. Mówię Wam.. Ostatnio bawię się w malarza pokojowego - zaczęłam od garderoby - to poligon doświadczalny - mieszam farby, maluję, i decyduję - pasuje czy nie :D No właśnie, apropos malowania. AgaJG chyba pierwsza napisała o romantycznych prezentach budowlanych, u niej były to Walentynki. Radula miał 2 dni temu urodziny - dostał ode mnie wymalowane dwa pokoje w prezencie :wink: Kurka - to jest lepsze niż fitness - tak sobie poskakać po drabince :D Jestem z siebie ...
  5. opowieści magmi

    Ziemi nam potrzeba, ziemi!
    I to ile! Liczyliśmy, liczyliśmy i ciągla nam wychodziło, ze z 10 wywrotek. Niemożliwe, powiadaliśmy sobie - i liczyliśmy od nowa, ale nie chciało wyjść inaczej. W końcu przyjechały trzy wywrotki i niestety okazało się, że liczby nie kłamią. Brakuje jeszcze dwa razy tyle... O ile nie chcemy mieć każdej wiosny stawu przed domem.

    Brukowanie zakończone i żałobnie rozliczone, ogród z tyłu domu zaczyna wyglądać jako-tako. Morze ...
Strona 4 z 5