dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Tylko miłość do własnego domu jest w stanie wyzwolić we mnie takie pokłady poświęcenia. Już przed majowym weekendem szukać zaczęłam boazerii na podbitkę. Obejrzałam w okolicznych składach i tartakach – mówiąc ogólnie nie specjalna. Marzyły mi się gładkie równe deski a co rusz albo to dziwne cienkie było, albo chropowate albo drogie. Pan który będzie nas tynkował i podbijał podpowiedział ze w jakiś Gądkach to mają całkiem całkiem boazerię.
    Najpierw ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Zakupy w IKEA

    Zakupiliśmy piekne meble tarasowe w Ikea - drewno -przecena :D :D :D
    Dzisiaj w Wyborczej przeczytalismy przy porannej kawie ,że obnizka i to znaczna i popedzilismy do wroclawia i kupilismy
    -4 krzesła
    -ławkę
    -stół ( 2m)
    -inny stolik
    -2 male krzesla
    -parasol
    -Laweczke
    wszystko drweniane-mocno przecenione-wszystko z poduchami w kolorze granatowym :D

    ...
  3. Dziennik Martki

    Znów mam topiel na działce.
    Mam tez przerwę - panowie wyjeżdżali z zamiarem powrotu w środę, 04.maja, ale zostają do poniedziałku, może wtorku :evil:
    Coś MS źle wyliczył czas na 5-6 tygodni, bo dziś mija miesiąc, a ja mam nieskończone murowanie poddasza.
    Po powrocie zostanie im półtora terminowego tygodnia na dokończenie murowania, więźbę i pokrycie dachowe.
    Trochę chyba będą musieli mi dopłacic. A co.

    Zostawili Budrysa. Budrys ...
  4. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Ufffff nareszcie. Dziś w końcu złożyłam w urzędzie papiery o pozwolenie. Całą sprawę przedłuzył elektyk :x . Kolega, zlecałam mu to już z 2 mies. temu licząć, ze zrobi to na spokojnie i kicha. Wczoraj dał mi projekt w dodatku niekompletny i z ewidentną pomyłką :(((((((((. Tak to jest "po koleżeńsku coś załatwiać. Wod.kany zleciłam obcemu projektantowi i zrobił mi je w kilka dni.

    Tak czy siak wniosek złozony i nieprzekraczalny termin wydania decyzji ...
  5. Marzenia do spełnienia - czyli dziennikWioli

    Ufffff nareszcie. Dziś w końcu złożyłam w urzędzie papiery o pozwolenie. Całą sprawę przedłuzył elektyk :x . Kolega, zlecałam mu to już z 2 mies. temu licząć, ze zrobi to na spokojnie i kicha. Wczoraj dał mi projekt w dodatku niekompletny i z ewidentną pomyłką :(((((((((. Tak to jest "po koleżeńsku coś załatwiać. Wod.kany zleciłam obcemu projektantowi i zrobił mi je w kilka dni.

    Tak czy siak wniosek złozony i nieprzekraczalny termin wydania decyzji ...
Strona 1 z 5