dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dzień 40 i 41

    2013-06-05 - dzień 40 - szkielet dachu, szkielet dachu, szkielet dachu
    nie do ogarnięcia na zdjęciach od spodu

    2013-06-06 - dzień 41 - szkielet dachu, pierwsze ścianki działowe i czarne krokwie
    ściany szczytowe chyba skończone.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0949.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	194212   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0954.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	105,0 KB
ID:	194213   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0960.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	194214   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0965.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	194215   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0968.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	194216  

  2. Przyjechał domek w częściach - jutro będzie rósł...

    Dzisiaj w południe przywieziono nam dom w kawałkach, jutro o 7 panowie przyjeżdżają go montować. Oj będzie się działo. Dalej nie mamy rozwiązanego problemu z rurą kanalizacyjną na środku holu, zapytam jutro, może ktoś mądry mnie oświeci. Już nie mogę się doczekać co zastanę jak wrócę po południu z pracy.
    A poniżej fotka domku w częściach.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00633.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	194210
  3. płytkowanie łazienki 6 (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    never ending story czyli płytkowania łazienki ciąg dalszy, a gdzie tam reszta pomieszczeń , i początek podłogi
    miałem ustalony termin na docieplenie na koniec lipca/początek sierpnia a dzisiaj dostałem telefon z dobrą wiadomością i chłopaki przyjdą o miesiąc wcześniej, robilibyśmy sami ...
  4. Zamknięty poziom wzrostu ?…

    Zaskoczony jesteśmy ile drzemie w naturze chęci do potrzeby wzrostu, wczesną wiosną wyciąłem z lesie gałęzie leszczyny aby podeprzeć klony, i proszę.


    W ciągu trzech dnia zamknęłam ściany budynków i wniosłem po trzy bloczki i narożniki tak że brakuje do poziomu „0” 46 cm. Powoli trzeba będzie znaleźć miejsce na wmurowanie bloczków isomur. ...
  5. ściana fundamentowa

    Od kilku dni moja ekipa zmaga się z deszczem budując ścianę fundamentową. Dziś większość dania nie padało więc mam nadzieję że w końcu skończą murować (dziś jest 4 dzień murowania).

    Rano na budowie była Pani kierownik - wezwałem ją żeby wypowiedziała się na temat wysokości ściny - otóż po wymurowaniu 8 warstw bloczka wyszło że dwie wystają ponad ziemię. Generalnie podoba nam się takie niskie usytuowanie domu (nie na skarpie) jednak kierownik i ekipa doradzili aby domurować jedną ...
Strona 1 z 3