dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Uwaga - filolodzy budują dom !!!

    Ale popieprzony weekend !

    Dzisiejsza wizyta murarza dała efekt w postaci oferty o godz 22.40 i decyzji o zleceniu tuż po 23.00.
    Najważniejsze jest to, że zaczynają od jutra rana i zrobią wszystko co potrzebne jest do zadaszenia i obsypania domu.

    Cena jest wyższa niż u poprzednika, ale jestem na razie pozytywnie nastawiony. Kierbud będzie na budowie we wtorek lub środę i się wypowie.

    Pozostaje kwestia materiału na kominy: sam "trzon" ...
  2. Domek AKA-JONEK

    Tydzień mnie nie było na Forum i już nie mogłam się odnaleźć - IV strona :o Nieźle Wam idzie Koleżanki i Koledzy piszący dzienniki :D
    A my po krótkim urlopie ruszamy dalej do zabawy w dom. Byliśmy dzisiaj na chwilę zobaczyć nasze włości i na szczęście wszystko jest na swoim miejscu i w pozostawionym ( 8) ) porządku.
    Mamy teraz trochę więcej czasu i możliwości organizacyjnych, bo dzieci zostały na wakacje u babci i cioci (pozdrawiam!) :D :D :D
    Plany na ...
  3. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Układanie płytek wyżarło mi trochę skórę na palcach - wziąłem się więc za mniej żrące zajęcie .
    Nabyłem BRICO najtańsze panele podłogowe i postanowiłem położyć na strychu nad garażem .
    W sumie najtrudniejsze było wyłożenie pianki i początek - potem już idzie jak z płatka - oto efekt jednego popołudnia

    Następnego dznia było już tak
    ...
  4. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Jak na schody zeszło to wspomnę też o tych do ogrody .
    Jak zaczynałem tak było

    Faza przejściowa - taras zapłytkowany

    I na dzień dzisiejszy prezentuje się tak

    I jak Wam się podoba ?
    Takie same płytki będą od frontu - tu jednak mam problem ...
  5. Dziennik Kasi i Zubra

    Noo ładnie!
    Niedługo minęłyby 2 mies. od ostatniego wpisu :oops:
    Tak źle to chyba jeszcze nie było.
    Ktoś jeszcze w ogóle pamięta, że ja piszę ten dziennik ? :wink:

    Fakty są takie ,że najpierw padł komputer/ cudem udało się odzyskać dane łącznie z setkami zdjęć-archiwum budowy/, potem nie było jakoś czasu, no a potem nastało lato i sami wiecie jak to jest.
    Rano ta słynna kawka na tarasie, później długi spacer z psem, później druga kawka
    -bo ...
Strona 1 z 9