dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wdzięczny M07a

    Obecnie na etapie krycia dachu, podpiwniczony budynek bez garażu, zdjęcia wkrótce.
    Tagi - katalog słów kluczowych: m07a, wdzięczny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. drugi-poziom

    Ciąg dalszy budowy - jednak druga płyta.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100615.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	15852   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100615(001).jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	15853   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20100616.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	15854  
  3. AKCJA KREDYT c.d. 2

    No cóż, już dostałe odpowiedź w dniu dzisiejszym, niestety negatywną 2 tyg. mnie przeciągali w tym Openie i szkoda było czasu, Jutro idę do PKO SA, tam mam swoje konto więc powinno być ok. Co dziwne odpowiedź negatywa z uzasadnieniem: zbyt niestabilne źródła dochodu. MASAKRA, Umowa o pracę co prawda od maja, ale to jest kontynuacja pracy, bo przed majem pracowałem dla tej samej firmy na zasadzie własnej działalności, od maja przeszedłem na umowę o pracę, drugi źródło umowa ...
  4. Z91

  5. Grill evening...

    Veni, vidi, grilli, vici Czyli na nasze - byli, obejżeli, pojedli i pojechali.

    Dzięki, Niwa- i B. za wczorajszą wizytę i przedstawienie nam Lucka Miło było się znów spotkać i kolejną porcję (tą razą z grilla) wszamać wspólnie

    A propos Lucka, to boskie kocio z niego Kilka fotek gwoli dokumentacji, jak to się kocio czuło na zupełnie nowym miejscu:

    ...
Strona 1 z 11