dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Wróciłam po urlopie i przeżyłam szok. Więźba gotowa. Nie było mnie tylko jeden tydzień. Bardzo się cieszę. Teraz czekam na dekarza. Wchodzi w poniedziałek i zaczyna deskowanie. Okna już czekają na montaż. Dużo się dzieje. Poniżej kilka zdjęć.




  2. Marzenia o budowie D07 - Dziennik SylviaW

    I mam pierwszy dylemat, domyślam się, że na pewno coś mi podpowiecie:

    otóż mieszkamy z babcią męża, Ma 84 lata i chodzi z trudem. Zastanawiamy się jak sobie poradzi ze schodami. Bardzo nam zależało na gabinecie na dole, bo ja mam taki paskudny zawód, że dużo ludzi do mnie przychodzi 8) i nie bardzo mi się uśmiecha, żeby wchodzili do gabinetu na górze. Z drugiej strony wiem, że Babcia nie da rady kilka razy dziennie wchodzić po schodach. Mąż twierdzi, że jakoś ...
  3. Marzenia o budowie D07 - Dziennik SylviaW

    Po odwiedzinach u Andrzeja i lekturze dzienników oraz wątku D07, jesteśmy o wiele mądrzejsi (czy to tylko subiektywne odczucie :D)

    W domu wprowadzimy trochę zmian:

    1. będziemy budować z Porothermu
    2. Otwarty wiatrołap ściągnięty od Ewy :wink:
    3. Zamiast garażu - gabinet (chciałabym z oddzielnym wejściem)
    4. Zmiana okien w salonie od strony jadalni podwójne okno balkonowe, na ścianie szczytowej likwidacja małego okna - zostanie ...
  4. Marzenia o budowie D07 - Dziennik SylviaW

    Dzięki ludziom z D07 zdobyliśmy bardzo dużą wiedzę :D

    W marcu mieliśmy ogromne szczęście, mogliśmy zobaczyć nasze marzenie na żywo dzięki uprzejmości Andrzeja "Docent_Gdańsk" i Jego rodziny. Ugościli nas a my czuliśmy się jak u siebie. Andrzeju jeszcze raz dziękuję! Aż mi głupio było, bo pierwszy raz się widzieliśmy, a nie mogliśmy się zebrać, żeby zakończyć wizytę, spędziliśmy razem ponad dwie godziny i z emocji nawet zapomniałam, że dzwonili z domu ...
  5. Marzenia o budowie D07 - Dziennik SylviaW

    Kilka słów o naszym marzeniu 8)
    Projekty oglądaliśmy (bardziej ja oglądałam :wink:) przez jakieś dwa lata. Założenie było takie, że dom ma być prosty, taki jak na rysunkach dziecięcych. Ten projekt od razu mi się podobał: prosta bryła, nic mu nie wystaje ani nie ma żadnych ubytków :), 4 sypialnie i dwa pomieszczenia gospodarcze. Ale ... no właśnie - brak kominka, z tego powodu wciąż go odrzucałam i szukałam dalej ( o moja niewiedzo :roll:) Ciekawostką było, że ...
Strona 1 z 14