dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Spartakusa

    Dzisiaj zakończyliśmy wiązanie strzemion. :D Główną pracę odwalił oczywiście tata, bo poza nim tylko ja i mój brat posiedliśmy tę umiejętność, a przecież oboje mamy czas tylko w weekend’y. :cry:

    Dzisiaj ponownie wypróbowałam trasę z pracy na działkę – godzina i 45 minut – cztery tramwaje, autobus i pieszo (oczywiście letnie rozkopy ulic). Za to wspaniale się szło wśród łanów. Ćwierkały ptaki, szumiały liście, bzyczały odrzutowce. ...
  2. Nurniego dziennik

    Dzisiaj byłem na budowie. Bloczki stoją sobie równiutko ułożone od frontu, a jeden narożnik stoi nawet gotowy :o :D . To dopiero robi wrażenie. :D :D :D
    Majster mówi, że bloczkami BK to on w przyszłym tygodniu to już "wianuszek" będzie miał gotowy - czyli ściany dookoła, a jak się uda to może i działówki też będą. Teraz to dopiero widać postęp robót.
    Okazało się, że mam komplet dokumentów i jutro pierwsza transza kredytu będzie już na ...
  3. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    14. Niech się mury pną do góry...

    Minęło kilka dni od czasu jak wyszliśmy z ziemi. Czas ucieka nieubłaganie. W szopce czeka styropian, bloczki też wyglądają na zniecierpliwione. Czas wykonać ostatnie 0,5 m ścianki fundamentowej - teraz już z bloczków i ocieplonej styropianem. Ekipa zabiera się za to z werwą i już po kilku godzinach wciskają styropian pomiędzy emki. Dom zaczyna rosnąć. Aż miło na to popatrzeć. Mur wychodzi gruby, ale ma na nim się wesprzeć też ...
  4. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

  5. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    kroczek w tył.
    znalazłam se jakiś stary [głodny] kawałek, to se wkleję. a co. :o 8)
    ========================================

    EUROPO, WITAJ NAM! [30.04.2004]

    Ohayo krzyknęliśmy Europie w typowy dla nas sposób – załatwiając pagórek spraw na ostatnią chwilę. Do typowego w takich okolicznościach spazmatycznego pośpiechu doszły okoliczności uzupełniające – ryk Marcela bladym świtem i poparzenie rąk o jego czółko – ...
Strona 1 z 2