dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. "Bolero" Ani i Grzegorza

    Nasz beton schnie a my tymczasem porządkujemy podwórko. W końcu doczekaliśmy się porządnego wjazdu. Powoli znikają sterty gruzu i cegieł.
    A my podjęliśmy decyzję co do budowy w tym roku - stawiamy ściany poddasza i zalewamy ostatni strop. Ba, znaleźliśmy sponsora na ten strop, bo u nas dziura budżetowa większa niż za rządów Belki. Finansowo pomogą nam moi rodzice. Hurra!!! Tylko jak my wyrobimy się z czasem?
    Myślimy nad stropem - czy robić kolejny monolit czy ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Wczoraj panowie okleili nam styropian oraz przytwierdzili do fundamentów folię kubełkową. Już kilka dni wcześniej poprosili nas o wolny piątek i sobotę (dziś i jutro) ze względu na wyjazd na wesele. Oczywiście zgodziliśmy się bez problemu, bo naprawdę pracują sumiennie, poza tym mamy umowę z dokładnie określonymi terminami i formą zapłaty. W połowie przyszłego tygodnia ma być skończony stan zero a pewnie od przyszłego poniedziałku zacznie się murowanie ścian. Dziś i ...
  3. Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

    06.08.2004

    CZARNA SERIA!!!!

    :evil: :cry: :evil: :x :cry: :evil: :x znowu K........ byli złodzieje!!!!!!!!

    Ukradli mi ok. 7 krokwi i jeden podciąg, który na szczęście sąsiad znalazł kilka metrów dalej w swojej ..... pietruszce!!!!
    Boże i co teraz... ?!?!?!?

    Dlaczego akurat ja?, to musiał zrobić ktoś swój, i ktoś kto potrzebował akurat tego drzewa, gdyż po 1. wziął ze środka a nie z brzegu, były pręty - ...
  4. Dziennik budowy - "Manuela"

    5.08.2004 Ściany fundamentowe rosną – mamy już ok. 1/3 całości. W pierwszej fazie powstaje obrys, potem będzie wypełniany środek. Wysokość ścian jest prawidłowa biorąc pod uwagę zaplanowany poziom przyszłej ulicy. Przy tym tempie prac na poniedziałek planujemy rozpoczęcie prac izolacyjnych – i tu powstaje problem. Cały czas nie potrafię zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Wbrew pozorom każdy robi inaczej, jedni maja ściany wylewane, inni nie dają styropianu ...
  5. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Wrogom od wczoraj będę życzyć dużej przeprowadzki :-?

    Co z tego, że meble przewiezione, skoro oprócz nich jest tyyyle różnych rzeczy, z którymi nie wiadomo co zrobić :roll:
    A zdawało mi się, że jeszcze nie zdążyłam w ciągu swojego życia obrosnąć w ruchomości :wink:

    Z gabinetu zrobiła się graciarnia i garderoba w jednym :wink: Co się nie mieści albo nie pasuje :roll: gdzie indziej- idzie do gabinetu. Jest tam wszystko oprócz książek ...