dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik Żaby

    Dzisiaj same fotki :D

    Kotłownia z plątaniną rur



    Oto łazienka przy sypialni, jak widać niewiele jest zrobione :roll:
    Tutaj ma być lustro , wnęka i blat z umywalkami..



    A takie będą tam kafelki.


    ...
  2. DZIENNIK Kacha72

    Wykonawca stanu surowego wkońcu ukończył z bólami dzieło
    jest pare drobiazgów do poprawienia , ale to naprawde szczegóły
    z dalszych etapów :
    -skonczona elektryka
    - wstawione wszystkie okna drzwi i brama garazowa
    - wylane tarasy i schody zew
    - trwa tynkowanie Panowie zaczęłi 3,01 w środe do soboty były wstawione wszystkie stalówki zagruntowane sciany i betonowe elementy, oraz otynkowane dwa pomieszczenia na górze


    zrobiłam ...
  3. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Dzisiejszy dzień też nie poszedł na marne, znów wizyty i ustalenia.
    Spotkanie z forumowym Olsenem, rozmowa o możliwościach przywozu tu jakichkolwiek materiałów i ich rozładunku.
    Oj będą problemy, nie będzie łatwo.
    Pod koniec dnia wizyta architekta i kolejne uzgodnienia i to chyba kluczowe dla całej inwestycji. Ustaliliśmy, że najpierw budujemy garaż, a później dopiero resztę.
    I to od razu zaczynamy, żeby nie tracić na czasie.
    Czy to możliwe, ...
  4. Dziennik Gosi i Krzysztofa - LMP57a.

    No to rozpoczynam swoją historię z budową. Zakupiliśmy działkę o powierzchni 1000m2. W piątek złożyłem już dokumenty o pozwolenie na budowę. Za miesiąc do odbioru. Na razie zacznę od skromnych zdjęć, ale za pewne od marca będzie ich przybywać. Domek ma 93m2 powierzchni użytkowej. Starczy nam w zupełności. Mamy zamiar go wybudować i zamieszkać na początek na dole za kwotę 150tyś. Jak już będziemy mieszkać będziemy dłubać na górze. Przecież od czegoś trzeba zacząć. ...
  5. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Fajnie Adanie - odpisałem Ci na prv - jednak na przyszłość : pisz proszę w komentarzach lub w innym wątku . Tak jest przyjęte że dziennik zapisuje tylko jego założyciel . Oczywiście nic się nie stało - taka jest jednak formuła dziennika .
Strona 2 z 4