dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik budowy Gosi i Krzysia - pod jemiołą 3

    Regularne pisanie "pamiętników" nie jest moją mocną stroną, no cóż będą to chyba co tygodniowe sprawozdania.
    A więc umowa kredytowa podpisana jeszcze w 2006 r, w ostatni dzień tzn. 29 grudnia, więc załapaliśmy się jeszcze na ulgę odsetkową. Mało brakowało a bylibyśmy nie podpisali jej :-? , bo nam się jeden zapis nie spodobał w umowie. A mianowicie bardzo nam zależało na wcześniejszej spłacie kredytu i chcieliśmy mieć to jasno zapisane w umowie na jakich ...
  2. Nad brzegiem morza...

    I wiemy...p.Andrzej wyjezdza na kolejne cztery miesiace :evil: jednak nie bedziemy na niego czekac HUURRAAA decyzje uchwalono jednoglosnie :wink:
    W tygodniu do naszego wspolinwestora zglosic sie ma ktos polecony przez p.Andrzeja kto dokonczy te nieszczesne sciany...
    i zaczynamy walczyc o ogrzewanie ;)
    moze w koncu cos drgnie na tej budowie i zaczne przeglac net w poszukiwaniu inspiracji wykonczeniowych - kafle,terakota i inne takie duperele co wydaje mi sie o wiele bardziej ...
  3. Moje zapiski z budowy - dominikams

    Nie ma to jak dom!!!

    Wczoraj spędziłam w naszym domku dobre pół dnia. W sumie nie byłoby to nic dziwnego (wczesniej tez tam trochę przesiadywałam), ale tym razem było inaczej: po pierwsze byłam sama (no, pies był na podwórku), poza tym nie poszłam tam, żeby coś sprawdzić, uzgodnić, przesunąć, uprzątnąć, itp.
    Wczoraj (chyba po raz pierwszy) mój dom służył mi jako DOM 8) .

    Pisałam wam o swoich planach, więc wiecie, że poszłam tam, ...
  4. Z27 l gl

    Czekając na powrót projektu z ostanich (wg zapewnień architekta) uzgodnień, podsumowałem dotychczasowe wydatki:
    - wypisy z ewidencji gruntów i mapki - 93,90 zł
    - wypis z płanu zagospodarowania przestrzennego - 106 zł
    - zaliczka dla ZE na przyłącze energetyczne - 150 zł
    - mapa do celów projetkowych - 400 zł
    - projekt - 1750 zł
    - zaliczka dla architekta - 1000 zł
    RAZEM 3500 zł
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Dzienniczku, śniadania nie zjadłam ale mam nowy projekt, co by zbrojownia się zmieściła.Oto nowy projekt:

    Domek jest z Muratora c116
    Ma jedną zaletę jak liczę pieniążki to wychodzi że za 250 tysięcy mogę urządzić kolejną imprezę.
    Dla wiernych czytelniczek i czytelników pytanie filozoficzno - architektoniczne: jeśli dom ma szerokość 11,9 to jakby go rozszerzyć o 2,5 metra to co uzyskamy..... ...
Strona 3 z 4