dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Wczoraj dachowcy skonczyli lacenie dachu, blacha jest juz na dzialce, zdziwilam sie jak zobaczylam jak jest jej malo (tak mi sie wydaje) Jutro maja zaczac klasc blache o ile nie bedzie padac, bo dzisiaj u nas leje.
    Przed chwila wrocilam z dzialki, bylam na pomiarze okien, rolet i parapetow. Parapety zamowie pozniej ale juz mam pomierzone. Na zewnatrz beda chyba granitowe o ile dobiore kolor, a w srodku konglomerat albo granit (zalezy od ceny, bo jesli spodoba mi sie granit, ktory jest w promocji ...
  2. Wolność Tośku w swoim domku

    Otóż wczoraj oddałam się lekturze książki pani Beaty Tyszkiewicz: Nie wszystko na sprzedaż, i tam na stronie 18 znalazłam opis jak powinien wyglądać dom idealny,cytuję.....
    "Miał salon, salę jadalną, zbrojownię, bibliotekę i kaplicę domową, pokoje rodziców mojego Ojca, pokój mego Ojca, gościnny, pokój zarządzającego, archiwum, łazienkę, kuchnię, spiżarnię, pokój - warsztat, szwalnię, schron, pokój szofera, garaż, skład opału, pokój gospodyni, oficynę." ...
  3. Inka i MazaQ - wymarzony domek krok po kroku...

    Dzis troche z innej beczki...

    Jadąc do przyjaciół do Brennej na Sylwestra natknęliśmy się na całkiem niebrzydki domek :)

    Niebrzydki bo dość podobny do naszego wymarzonego :)

    Niemniej nasz bedzie:

    1. nizszy o jakies 2-3 stopnie (czyli ok. 45 cm)
    2. nie będzie dostawionego garażu (pojedynczy garaż będzie w miejscu lewego okna)
    3. wnęka wejściowa będzie bardziej cofnięta i nieco innego kształtu
    4. nie ...
  4. Just do it!

  5. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    DOBRA PASSA TRWA!
    I oby tak dalej!
    A na razie środy ciąg dalszy.
    Zgodnie z zapowiedzią przesyłka od p. Kołodzieja dotarła w środę tuż po południu. Zaadresowana była na "ul. Piękną nr działki ..." Inaczej na pewno DHL kazałby sobie słono dopłacić za przewiezienie z naszego obecnego lokum do domku.
    Lekko zniecierpliwiony pan oczekiwał na mnie w stałym punkcie kontaktowym, czyli koło bramy cmentarza (kto mu bronił zadzwonić wcześniej?). ...
Strona 4 z 4