dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ziewnik malkowej niebudowy

    Wiecie co...generalnie mam dzis jakis kiepski dzień...budowlanie kiepski.
    Tak sobie zerkam na mój dziennik i zastanawiam sie czy rzeczy, które zakupiłam do domku nie "wyjdą z mody" wcześniej niz on stanie w jednym kawałku (dom oczywiście :wink: )
    Jeszcze jeden pan na "G" dobił mnie dzisiaj - moze On patrzy realnie, a ja bujam w obłokach ?? Może ja za bardzo chcę, może za szybko ?
    Dupiate to wszystko i jeszcze pada śnieg, nie on nie pada on ...
  2. Dziennik agikz

    Ustalono dziś na naradzie rodzinnej, że przechodzi do realizacji pierwsza wersja schodów :D Takie trochę wiktoriańskie :D
    Teraz tylko stolarz... Chyba za radą Jasi zadzwonię do Kornika...
    Fotki z dzisiejszej działalności ElMaru:


  3. Wombaty2 buduj? Zgrabny z przedsionkiem :-)

    Dziś oglądaliśmy kabiny prysznicowe. Jak już jest coś co by nam pasowało, to kosztuje majątek. Trudny wybór. Upatrzyliśmy sobie kabinę prostokątną 120*90cm. Na tle innych cena wydaje się przystępna (1800pln). A do tego jeszcze trzeba dodać baterię. I tu czeka nas kolejna wyprawa :-) kolejne decyzje i wybór miedzy tym co nam się podoba a tym na co możemy sobie pozwolić.

    Nowy rok przyniósł w darze wszystkim budującym "Certyfikat energetyczny". Kolejny ...
  4. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    A jeszcze dodam, że nasza Axa rośnie jak na drożdżach i bardzo broi. Dzisiejsze stwierdzenie mojego męża....
    ... przechodzę teraz z Axą, to co ty przechodziłaś jak dzieci były małe.....
    chodzi mu o to, że nie może się wyspać, bo Axa budzi go w nocy prawie co dwie godziny i chce na spacer....i On wychodzi..... :D :D :D ale za to Axa nie sika już w domku a tym bardziej nie robi nic grubszego. Jak bardzo jej się chce, to aż wchodzi na mojego męża i łazi po nim ...
  5. GRANAT - d?ugie dzieje pewnej budowy

    A już było tak fajnie w domku.... :( a teraz pełno pyłu i bałagan budowlany zrobił się spowrotem....No cóż ale powoli, powoli i będzie koniec.... :)
    To co robił mój mąż wczoraj i dzisiaj to już ( mam nadzieję ) ostatnie kucie w domku...A przygotowywał ściany w kuchni na położenie kamienia nad szafkami kuchennymi. Zdecydowaliśmy, że zamiast płytek damy tam kamień trawertyn żywicowany. kamień właśnie przyjechał do nas do domku, no i teraz czekamy na przyjazd kamieniarza, ...
Strona 1 z 10