dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zdjęcia.. zdjęcia..

    Ponieważ dziennik jest mocno ograniczony pod względem możliwości zamieszczania zdjęc podrzucam link do całej dokumentacji zdjęciowej naszej budowy..
    https://picasaweb.google.com/1027184...eat=directlink
  2. Projekt Dijon II z pracowni Lipińscy Domy

  3. Pierwsze przymiarki do elektryki

    Wczoraj wybraliśmy się na budowę z przyjacielem, który zweryfikował swoje plany i znalazł dla nas czas. Obiecał wspierać nas fachowością przy instalacji elektrycznej, telefonicznej , alarmowej itp. Czyli wszystkich kabelkach. Wstępnie zaznaczyliśmy lokalizację wyłączników i punktów świetlnych (poza kuchnią - nie wzięłam rysunku z dokładnym rozmieszczeniem mebli i górną łazienką, której wizja ciągle rodzi się w bólach) . Dostało nam się za zmiany w projekcie, wprowadzone ...
  4. z136

  5. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- Podsumowanie kosztów stanu zero

    - 07-01-2012 - 17:47 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    7 stycznia 2011 roku
    Wcięło mi cały post
    No dobrze; jestem cierpliwa, jestem cierpliwa, jestem cierpliwa.......napiszę jeszcze raz.
    Śmigalska lubi okres noworoczny. Zawsze nachodzą ją wtedy myśli związane z planowaniem, zmienianiem itp. Nie jest ważne, że większość z tych myśli nigdy nie osiąga stanu realizacji. Śmigalska lubi ów stan "bujania w obłokach".
    Ten rok będzie inny. Nie można pozwolić sobie na rozbujanie wyobraźni, trzeba ...
Strona 1 z 2