dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

    Jestem zrozpaczona... Ciągle chorujemy. I jak tu jeździć na budowę??? Teraz zajmowałam się oknami - na szczęście w miarę mi to idzie, więc w przyszłym tygodniu zamierzam zamknąć temat. Prawdopodobnie jednostronnie oklejane, żaden cud, najzwyklejsze PCV... a miało być tak pięknie!
    A na budowie działo się, działo. Mamy wszystkie ściany nośne i były przygotowania do stropu. Niestety zdjęcia mam dopiero z etapu prawie przed samym betonem, więc niezbyt szczegółowo, ale ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Zdjęcie z godz.9.00:


    O 14.00 panowie zakończyli prace i wrócą dopiero w poniedziałek. Brakło 1m3 murłat 16x16cm, które będą potrzebne do lukarn - w ogóle nie było ich w projekcie i wygląda na to, że lukarny powinny wisieć w powietrzu. Kubik drzewa więźbowego z przywozem to dodatkowe, nieprzewidziane 750zł.
    A domek o godz.14.00 prezentował się tak:
    ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Zdjęcie z godz.9.00:


    O 14.00 panowie zakończyli prace i wrócą dopiero w poniedziałek. Brakło 1m3 murłat 16x16cm, które będą potrzebne do lukarn - w ogóle nie było ich w projekcie i wygląda na to, że lukarny powinny wisieć w powietrzu. Kubik drzewa więźbowego z przywozem to dodatkowe, nieprzewidziane 750zł.
    A domek o godz.14.00 prezentował się tak:
    ...
  4. Historia budowy domu Magdy i Andrzeja

    Ostatnio jakoś odeszła nam chęć do uzupełniania dziennika.
    W poniedziałek 3.XI.2008 wydarzyła się rzecz niezwykła, przynajamniej dla nas.
    Wychwalany pod niebiosa Pan Arnold i jego ekipa, bez żadnego ostrzeżenia, uciekła z budowy :-?
    Jest to tym bardziej niezrozumiałe, że nastąpiło to bez żadnego otrzeżenia. Fakt ten jeszcze bardziej dziwny, że Pan Arnold uchodził za osobę szczególnie solidną i godną zaufania. Niestety piszę o nim juz w czasie przeszłym. ...
  5. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    ocieplenie zakończone
    gruntem całość pomalowana
    tylko parapety nie założone bo ich nie ma :D
    mają być w przyszłym tygodniu i ekipa ma wpaść na chwile i je obsadzić

    narazie małe podsumowanie materiałów:
    podbitka 2000zł - policzone
    materiały na ocieplenie 4700zł - policzone
    dojdzie do tego jeszcze koszt parapetów i w przyszłym roku pucu
    teraz robocizna za ocieplenie i podbitkę 5500

    222 465
Strona 11 z 12