dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Justy - uśpione marzenia

    Minął kolejny tydzień! I choć wykonawca obiecał nam, że poprawią...nie zrobili w tym czasie absolutnie nic! Dzisiaj jak gdyby
    w ogóle nie było rozmowy na ten temat (choć niejednokrotnie przypominaliśmy) hydraulicy kładli rury. Wściekliśmy się! Tym razem w sobotę też popracują......mają odkopywać piasek partiami i sprawdzać, czy da się ubić. Zobaczymy! Jeśli ta próba nas nie przekona, to w poniedziałek wezwiemy eksperta z profesjonalną sondą. Tylko, że wtedy ...
  2. Dziennik Justy - uśpione marzenia

    Można rwać włosy z głowy! Oczywiście nie muszę, same wypadają...dermatolog zadał mi pytanie „czy pani się czymś szczególnie denerwuje?” Nie wiedziałam od czego zacząć opowiadanie, więc odpowiedziałam krótko „niczym”.
  3. Dziennik Justy - u?pione marzenia

    Niestety! Zbyt krótko! Odpoczywaliśmy zaledwie kilka dni i to tylko dlatego, że znowu był przestój...telefony, groźby...no i przyjechali. Zasypali fundamenty piaskiem, dodam tu tylko, że podczas naszej nieobecności. Był już przecież piątek (24 październik) godzina 12.15.... stwierdziliśmy, że pewnie jak zwykle uznali po prostu weekend! My już się nie pojawiliśmy, oni tak! Według naszych obliczeń, bo przecież bardzo szybko zapada zmierzch pracowali jakieś cztery godziny. Pozostaje ...
  4. dziennik Moiry

    Właśnie siedzę i zbieram telefoniczne wyceny okien.
    Z tydzień temu ta sama firma robiła mi wycenę okien w standardzie i wyszło około 15 tys. (bez rabatu), dzisiaj wyszło 24 tys.
    To chyba drobna przesada - aby różnica w klasie szyby i różnica w 7 cm wysokości i 2 szerokości - robiła tak kolosalną różnicę.
    Powaliło mnie z nóg.
    Pani ma oddzwonić i zrobić jeszcze raz wycenę uwzględniającą różnice wymiarów, ale bez dodatkowych bajerów.
    Jestem bardzo ciekawa.
  5. dziennik Moiry

    Oj chyba zaczynam wariować.
    Okna już uzgodnione i wybrane PCV, a tu niespodzianka - straciłam pewność wyboru.
    Byliśmy wczoraj u znajomego co by obejrzeć jego świeżo wstawione okienka - i super, aż mi ślinka pociekła. Okna drewniane mahoniowe.
    Boże jakie piękne. Pogłaskałam, pomacałam i już jestem chora.
    Nieznoszę tak się błąkać. Zagubienie jest tym większe, że te okiennka to nie jest zbyt wymienny element wystroju, zwłaszcza PCV.
    Nie ...
Strona 1 z 2