dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    06.11.2009
    Przywieźli styropian i to całe 16 paczek :lol: :lol: :lol:
    Niestety 6 paczek o grubości 4cm nie zabrali :o będą je oglądać u nas :)
  2. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    05.11.009
    W czwartek wzięłam urlop i z bratem i jego synem mieliśmy układać styropian na poddaszu i loggii.
    Kiedy przyjechaliśmy na działkę okazało się, że Pan ze styropianem już przyjechał, ale pod dom nie dojechał, gdyż zamiast drogą (jest tam straszne błoto), wybrał się na przełaj. Pojechał przez sąsiada działkę i się zakopał. Na całe szczęście koparkowy, który kopie u sąsiada, wyciągnął go:).
    Pan przywiózł pierwszą partię 34 opakowania ...
  3. Przytulny D12a w Łodzi :)

    Sluchajcie z drzwiami Gerdy lipa :evil: Na dole odszedl nam laminat :x W poniedzialek musze dzwonic z reklamacja :x Tylko nie mam pojecia jak odbywa sie procedura takiej reklamacji :-? :-? :-? Mam nadzieje, ze nie zostaniemy bez drzwi na jakies 2 tygodnie :roll:

    A wc nabiera wygladu :D Tylko zafugowac (chce srebrna brokatowa fuge), zalozyc umywalke i miske, wykleic lustro i bedzie ok :lol:

    ...
  4. Dom w mieczykach Iwony i Karima

    HISTORIA


    Może zacznę od historii…
    Po raz pierwszy zainteresowaliśmy się zakupem domu w kwietniu 2008 roku. Znaleźliśmy śliczny domek 148m2w Wiązowej koło Warszawy. Niestety zdjęcia nam się nie zachowały. Jak zwykle moje bardzo ostrożne podejście do tematu zakupu tego domu, a więc sprawdzenie w Internecie że domek leży przy ul. Nadrzecznej gdzie pobudowana została fabryka…… spowodowało, że nie byłam zainteresowana, w przeciwieństwie ...
  5. NIKOLA a-nity dziennik

Strona 1 z 19