dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Co Cię nie zabije…cd

    I z dziś, gdzie razem z Tatą W., ociepliliśmy pozostałą część:

    styro z czarnymi kołkami to nasza sprawka ( może to i dziwne, ale dumna jestem z tych kilku kawałków )
    zwracam uwagę na pięknie zamiecioną podłogę - zamiatałam 3 razy dla potrzeb idealnego zdjęcia

    rzut oka na ukończone dzieło:


    ...
  2. Co Cię nie zabije…

    Niech będzie się to nazywało, że ‘wzmocniona’ wydarzeniami ostatnich dni, wracam do pierzchamotkowych zapisków… Się nam podziało w życiu ostatnio, niestety niezbyt dobrze dla nas, ale ponieważ nie jest to forum doło – problemo – poradcze, więc daruję sobie rozpisywania co i jak, a skupię się na tym, co następuje…a następuje tak:
    M. z racji koniecznej rekonwalescencji został odsunięty od wszelakich prac fizycznych i oddelegowany do sprawowania wyłącznie funkcji logistyczno – zarządczych ...
  3. Kuchnia cz. I

    Dziś, wg ustaleń, rozpoczęto montaż kuchni, nie wiele jeszcze widać, ale widok już cieszy






    Ostatnio poczyniliśmy trochę zakupów:




    ...
  4. 33. Tydzień Budowy

    29.10.2012

    Gres został klepnięty!

    Bardzo się cieszę, bo ile próbek nie nazamawiałam, ilu kafli się nie naglądałam... i zawsze coś nie pasowało.

    Obydwa kolory dobrze wyglądają.

    Provenza Re-Use w kolorze Calce White i Fango Sand lappato



    Jasna jest jasna i to ogromny plus, ale niestety trochę wpada w słomkową żółć...

    Calce White

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: gres provenza re-use Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. 32. Tydzień Budowy

    23.10.2012

    Jedna usterka naprawiona: żalzje wymienione. Omylnie zamontowali jedną, a miały być dwie.




    24.10.2012

    Spotkanie z kierownikiem budowy. Omówiliśmy niedoróbki: niezamocowane rynny, pobrudzony tynk zewnętrzny, brak rurek na podłogówce przy skrzynce rozdzielczej.

    Przedstawił też propozycje rozwiązania problemu na styku wylewek i schodów: metalowe profile ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: żaluzje fasadowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2