dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Tak to się zaczęło...Nasza Lawenda :o)

    No i postanowione...BUDUJEMY SIĘ! :P Długo analizowaliśmy z mężem wszystkie za i przeciw...Działkę kupiliśmy jakiś czas temu więc mieliśmy dwie opcje: domek na wsi lub mieszkanie w mieście....Swoboda kontra Wygoda. No i postawiliśmy na swobodę..., na razie przeraża mnie konieczność podejmowania tych wszystkich decyzji na każdym kroku,... a to dopiero początek, chociaz pierwsze kroki juz za nami tj Wypis i Wyrys z Mapki, Geodeta (mapka 1:500), no i dzisiaj zamówiliśmy projekt ...
  2. Dziennik Agusi & MARCO

    Tworzenie po trochu kapelusza.



    Wszystko musiałam przyszywać aby na scenie nie odleciało.

  3. Dziennik Agusi & MARCO

    Iglaki iglakami a teraz chwilka wspomnień z innej bajki :) : ) :) :) :) :)

    Jak to Dominisia przygotowywała się w domu na pierwszy swój występ w szkole. (':oops:')




    Powiem cichutko sama miałam tremę, szykując strój :oops: (czy nie za ubogo lub bogato)
    Jak się pierwszy raz dziecko ma w szkole to człowiek czuję się z lek sza pół śmieszny ale jak to mówią zawsze ...
  4. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Dzis w ta okropna słotną pogodę - deszcz ze sniegiem, szalowali wieniec, zbrojenie wienca i jutro maja zamiar zalewc wieniec, a od poniedzialku więźba. Widac ze juz lezy na dzialce

    a to widok z okna w salonie na lasek od poludnia - na poczatku dziennika zdjecie jeszcze przed budowa

    A to zdjęte dechy z sufitu

    od drzwi tarasowych - salon i po prawej kuchnia

    wiezba, nasza buda i widok na pole
  5. Marjuchowe dylematy przy budowie Beaty.

    Dzisiaj z racji paskudnej pogody nie murowałem.
    Poniżej kilka zdjęć stanu obecnego







    Jeszcze trochę i będą ściany fundamentowe :wink:
Strona 1 z 10