dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Prosto z drzwi krzyczę:
    -parapety będą jutro :oops: :oops: No ,niestety nie miałam czasu ,aby pojechać do mojego domku.

    Z zamówionych rzeczy dotarł dzisiaj klej do parkietu i zestaw prysznicowy , który .o dziwo! ,podoba się córci. :wink: :wink: Ciekawa jestem ,czy jutro otrzymam baterie wannowe ,bo od tego uzależniony jest dalszy bieg wydarzeń budowlanych. :wink:
  2. Dziennik Ryski

    No to się zaczęło :)
    Są panowie na dachu i pracują !!!!!! :D :D :D

    Rynny kupione, całe 68 metrów plus haki, zaślepki, narożniki, spusty, blacha okapowa itp.
    3,6 KPLN mniej w kieszeni i to z jaką radością wydane :)
    Do świąt ma być folia na dachu i to na całym dachu.
  3. Dziennik budowy RENI

    .... I nagle wpadam w wir pracy. Non-stop przez miesiąc. Nie mogę tego kieratu zatrzymać ani z niego wyjść. To po prostu proza życia: konkursy, przetargi, terminy, terminy, terminy .... Walczymy o zlecenia, o pieniądze, które będą za rok .... TERAZ. POTEM będzie za późno. Obudzimy się z ręką w nocniku, inni będą coś mieć a my nie.
    W tym wariatkowie wygrywamy, zarabiamy, wszystko toczy się w zawrotnym tempie. Budzę się tylko na chwilę żeby zrobić analizy finansowe ...
  4. Pchełka nam rośnie :) - MGProjekt

    musi być na raty bo mi net nie przesyła
    dokończona więźba garażu:

  5. Fotodziennik Lawendy

    zdjęć nie będzie , nie było kiedy zrobic. Wyjeżdzam do pracy jeszcze ciemno, wracam juz ciemno. Ale efekty są :D :D :D :D :D
    wstawili prawie wszystkie okna (z wyjątkiem dwóch duzych w salonie). Okna sa zaje....ste. Bardzo mi sie podobają. Górale wstawili też trzy veluxy, jutro maja wstawic resztę.
    Może rano uda mi sie zrobic pare zdjęć to wrzucę wieczorem
Strona 2 z 16