dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. PLUSZCZ, domek Waldasów i kota Tupeta

    Dzień dobry.
    Rozpoczęliśmy budowę WM 24 PLUSZCZ ! Chyba nikt do tej pory takowej chatki nie budował.
    Na razie nie ma co opisywać. Wszystko idzie sprawnie i szybko. Jak mi się uda to wkleję zdjęcie z dzisiejszej "inspekcji".
    Acha. Jest nas czworo, znaczy się Ja , małżonka moja, moi synowie w liczbie dwóch, aaa i kot - udręka. Ciekawostką jest to, że garaż adaptujemy na osobne mieszkanko dla mamusi. Mam nadzieję, że będziemy żyć w zgodzie. ...
  2. M08a - historia pewnej budowy

    U nas na budowie znowu zastój. Co prawda codziennie ekipa od ogrodów zimowych uwija się w pocie czoła, ale efekty widoczne są bardzo powoli.

    Tak więc pewnie do świąt nie wstawimy okien :cry:





  3. M08a - historia pewnej budowy

    U nas na budowie znowu zastój. Co prawda codziennie ekipa od ogrodów zimowych uwija się w pocie czoła, ale efekty widoczne są bardzo powoli.

    Tak więc pewnie do świąt nie wstawimy okien :cry:





  4. Parterowy w szkielecie.

    Zanim zrelacjonuję same postępy na budowie chciałbym jeszcze parę słów napisać o samym projekcie - dlaczego zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny, jakby nie było kilkakrotnie droższy niż projekt gotowy. Otóż jak już pisałem żaden z gotowych projektów nie spełniał naszych założeń:
    - parterowy z nieużytkowym poddaszem (tylko antresola do pracy i strych),
    - duża kuchnia ze spiżarnią,
    - pięć sypialni,
    - rozdzielenie strefy "dziennej" ...
  5. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    W zasadzie chciałem tylko dodać jeden szczegół konstrukcyjny o którym większość budujących zapomina: izolacja ściany szczytowej:





    W sumie to taka drobna pierdółka ale warto to zrobić w imię:
    1. walki z mostkami cieplnymi wszelkiej masci
    2. przy zabudowie GK w środku w skutek ...
Strona 3 z 18