dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Zmiany w projekcie c.d. - poddasze u?ytkowe

    PODDASZE UŻYTKOWE - tak jest w projekcie:


    A tak będzie u nas:


    Zmiany:

    Przesunęliśmy ścianki - dzięki temu mamy większą główną sypialnię i garderobę. Korytarz się zmniejszył, ale i tak był wg nas za duży.

    W pomieszczeniu nad garażem planuje pralnio-suszarnię, ...

    Updated 07-03-2011 at 20:03 by praha

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Zmiany w projekcie..

    Witam ponownie,

    Troche czasu minelo, jednak bylo sporo spraw do zalatwienia.

    Mianowicie kupilismy juz gotowy projekt domu w melisie, jednak po przejrzeniu planow i rysunkow technicznych postanowilismy troche namieszac i pozmieniac.

    1. Wejscie do gabinetu od strony salonu zostanie zabudowane

    2. Tym samym wejscie do gabinetu zostanie przeniesione obok lazienki i na wprost wejscia do kotlowni, tak gdzie jest szafa.

    3. Zmiana ...
  3. dalej nic

    dalej nic się nie dzieje i nie wiadomo, kiedy zacznie się dziać. Mróz puścił, a do dekarza nie ma jak się dodzwonić. Nasz wykonawca ma do niego podjechać i ustalić, czy i kiedy przyjdą. Warunki może nie są rewelacyjne, ale po sąsiedzku kładą dach. Najwcześniej mogliby przyjść w sobotę. Tu niestety ja zawaliłam, bo wstrzymałam gięcie blachy, żeby pojechać tam i dowiedzieć się, jak to najlepiej zrobić. Przez opady śniegu nie dałam rady dotrzeć do warsztatu. Teraz nie ...
  4. Troch? o projekcie - Benedykt III, ODBICIE LUSTRZANE

    PARTER - tak jest w projekcie:


    A tak będzie u nas:


    Zmian dokonywałam sama w paint'cie, ale mam nadzieję, że widać to, co trzeba

    Zmiany na dole dotyczą głównie wiatrołapu - chcieliśmy lepiej wykorzystać przestrzeń przeznaczoną na komunikację, której w tym domu ...

    Updated 07-03-2011 at 20:01 by praha

    Tagi - katalog słów kluczowych: benedykt, zmiany Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Na czym stoimy...

    ... a więc... Obecnie jesteśmy na etapie załatwiania papierkowej roboty, trochę się o to martwię, ponieważ nie wiem czy zdążymy z pozwoleniem na koniec marca. Niby jeszcze jest sporo czasu, ale grudzień praktycznie odpada, ze względu na święta itd. Bardzo chcielibyśmy na przyszłą zimę zamieszkać w nowym domu, ale nie wiem czy ten termin jest realny... Zastanawia mnie czy dom rzeczywiście musi przestać zimę w stanie surowym, czy przy obecnych technologiach betonu ze specjalnymi ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: benedykt 3, benek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2