dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Wszyscy mówią, że dziś padało!!!! A powiem ci szczerze, że u mnie na wsi nic, ani kropli !!!! :P :P :P :P :o jak jechaliśmy to zrobiło sie nagle tak ciemno, ze myślałam, że zaraz luuuuunie jak z cebra :evil: :evil: i z roboty nici!!! Dojeżdżamy na budowę, a tu .....sloneczko gdzieś spoza tych czarności wyziera , chmurzyska tak jakoś obok nas pooooooszły na Tomaszów :P :P :P :P :P :P :P Pogoda jak na zamówienie !!!!!!!!! Chyba WOLA NIEBA jest taka, że mamy wybudować ...
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    W sobotę dowiedziałam sie, że nasi panowie od dachu, któregos dnia byli na naszej budowie prawie do nocy, a może i nawet w nocy :o Widział ich samochody nasz były właściciel ziemski :wink: :wink: :wink: ( cztaj: były własciciel działek :wink: ) Zastanawialiśmy się czy to nie było po tym op....niu panów za nic nie robienie w pierwszym tygodniu ich pracy!!!? :roll: :roll: :wink: A dobrze im tak.... mogli pracować uczciwie, a nie robić nas w konia !! Więc nadganiali w ...
  3. dziennik A&J&F

    ... z ostatniej chwili. Jutro przyjeżdża parkiet, a właściwie finishparkiet oraz do kompletu parkieciarz :-)

    gres na dole położony, a glazurnicy mozolnie zaczynają walczyć z dolną łazienką.

    znaleźliśmy też drzwi wewnętrzne, które nas nie zrujnują, a będą pełne, drewniane, sosnowe, na których będziemy się uczyć sztuki decoupage'u :-). Tylko że tuż przed końcem roku w marketach znalezienie kilku sztuk tego samego towaru graniczy z cudem, bo ...
  4. Małego domku podkrakowskie budowanie

    Obiecałem wrzucić wyniki obliczeń w OZC, co niniejszym czynię. Nie jestem pewien czy na 100% są poprawne (coś mi tam jeszcze nie gra do końca), ale raczej wiele się nie zmienią.

    Obliczeniowe zapotrzebowanie na moc cieplną....... Qo[W]: 6496
    Zapotrzebowanie na moc cieplną dla wentylacji.. Qwent[W]: 1487
    Zapotrzebowanie na m2 powierzchni ogrzewanej.. Qf,[W/m2]: 61.3
    Zapotrzebowanie na m3 kubatury ogrzewanej..... Qv,[W/m3]: 22.8
    ...
  5. Papusiowe domisko

    Wyobraźcie sobie że nasi panowie wymalowali wszystko co stało w pionie dysperbitem, potem przyjechała dostawa bloczków i kochanieńki kierowca tak wymanewrował paletą kiedy ją stawiał że puknął w ściankę.
    Efekt był taki że ścianka na glebę! Widoczny ubytek lepiku to nowa ścianka w miejsce pukniętej ;-) Oby tylko takie wpadki ;-)


    ...
Strona 1 z 16