dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mamy pierwsze drzwi :)))

    Dziś Panowie przyjechali na montaż drzwi. Na pierwszy ogień poszły do kotłowni bo niestety jest to najpilniejsze. Inne będą w późniejszym terminie.

    Wybraliśmy PORTA Koncept pełne z cienką podłużną szybką po środku.
    Kolor Dąb Szkarłatny.
    Są bardzo estetyczne.
    W dodatku Panowie przekupieni domowym bigosem się postarali i zamontowali je pierwsza klasa
    Wszyscy nam mówili: nie bierzcie Porty. A wyszło tak, że musieliśmy bo te najwięcej ...
  2. schowek pod schodami finito (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    co do Mikołaja to zrobił nam niezły prezent, dostaliśmy od niego żyrandol a do tego dostaliśmy prezent od taty - skończony schowek pod schodami, podłoga została wypłytkowana a ściany pomalowane i pozostało tylko skombinować jakieś drzwi, chcę zrobić je tak żeby ich wcale nie było widać, możliwe ...
  3. górna łazienka

    I tak o to po prawie dwóch latach nadszedł czas na górną łazienkę...





    A to projekt:



    Mam nadzieję, że do świąt uda się zakończyć. Chociaż już na wstępie są kłopoty z dostępnością ...
  4. Wieczór na działce.

    I znów przyszedł czas na taki rodzinny przerywnik, pomiędzy sprawami ściśle budowlanymi i wykończeniowymi, a że każda wizyta w wykańczającym się domku jest związana z dziennikiem budowy, więc kilka fotek z pewnego sierpniowego wieczoru. Na jednym ze zdjęć jest opisywana niedawno brama wjazdowa. Był wtedy taki piękny wieczór, mąż kosił trawę, Weronia pomagała, Szymonek trochę spał w foteliku, a ja robiłam zdjęcia.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06677.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	152903Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06685.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	152904Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06691.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	152905Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06728.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	48,7 KB
ID:	152906Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06744.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	152907 ...
  5. Podłogówka.

    Kiedy zaczynaliśmy budowę domu nigdy nie myśleliśmy o ogrzewaniu podłogowym, nasz projekt też tego nie przewidywał, nawet o ociepleniu zewnętrznym nie myśleliśmy, oczywiście tego też projekt nie przewidywał, ściany z bloczków YTONG o grubości 36,5 cm, więc się nie ociepla. Bardzo długo byliśmy sceptycznie nastawieni do podłogówki (bo gorąco w stopy, kurz się unosi wraz zciepłym powietrzem itd.) i ocieplenia zewnętrznego, no bo wreszcie po co budujemy z YTONGA, żeby ...
Strona 1 z 2