dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Marty i Arka

    Jest koniec kwietnia 2003r. Biuro obrotu nieruchomościami nie daje znaków życia. Po raz n-ty kupuję "Gratkę" i przeglądam ogłoszenia o sprzedaży działek. Do niektórych dzwonię już któryś raz. Nie poddajemy się, dzwonimy do wszystkich, którzy mogą mieć dla nas coś interesującego. Po obdzwonieniu kilkunastu ogłoszeń umawiamy się z dwoma osobami. Może tym razem uśmiechnie się do nas szczęście.
    Jedno ogłoszenie to zupełna pomyłka - nie dość, że działka ...
  2. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    07 marca 2004


    pare fotek to nawet bym wkleiła ale nie ma jakiegos serwera :( :( czy jak to tam sie nazywa... ktosik ma??
  3. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    07 marca 2004


    byli dzisiaj u mnie rzeczoznawcy: facet od paneli wystawił protokół ze panele sa polozone niepoprawnie i wypisał parenascie przykładów i zrobił zdjecia...

    rzeczoznawca od kafli...tez mam glejcik ze sa polozone niezgodnie ze sztuką...


    Nic to fajnie ze sa tacy ludzie...jak facet" G" sie nie okresli to ide do sadu...i oczywiscie do policyjki skarowej...fakturki mi wisi na 5700 :x i fajnie bo mam z nim umowe ...
  4. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    05 marca 2004


    ale fajnie moge powiedziec mam dozorce na budowie...przyjezdza i zostaje na nocki...fajnie pali non stop w komineczku i bedzie cieplej...ach i kopią gazik :lol: :lol:
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    04 marca 2004


    dostał termin do poniedziałku...bede tam rano jak przyjedzie i poprawi to wszystko, m..inn fugi to rozejdziemy sie jako tako..
    jak sie nie zjawi i nic nie zrobi po raz pierwszy w zyciu ide do skarbówki i facet bedzie miał potezne kłopoty... :) Dziękuję Jacek :P
Strona 1 z 2