dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Aps 105

    Dziś na działce sie działo... Panowie rozbierali nam stodołe. Tą z fotek na górze. Wreszcie działka zacznie normalnie wyglądać. Niestety nie ma zdjęć :( , Bo siedze w domu chora, a jak nie ja to nikt nie weźmie aparatu i nie pyknie fotki do dziennika :x .

    W środę ma przyjść pan z trakiem i pociąć nam drzewo na dach.
    A cała reszta budowy zależy już teraz tylko od pogody, i tego czy rozbiorą nam to monstum

    W najlbliższym czasie postaram ...
  2. GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali

    - 07-03-2009 - 22:39 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Po dzisiejszym wytyczaniu działka wygląda tak:



    We wtorek wjeżdża koparka i zrobi wieeeeeeelki dół :D
  3. GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali

    - 07-03-2009 - 22:36 (GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...)
    Kolejny nabytek:



    Cena: 24zł + 3,60 :) Miejsce zakupu: Castorama
  4. NIKOLA a-nity dziennik

    AAA nie pisalam co architekt wycudowal :x ,nad tarasem który jest nie zadaszony mam walnięty lany strop żelbetowy podparty na nie istniejącym slupie,normalnie lądowisko dla helikopterów,facet ma robotę w dupie,ale się podlożyl bo to poszlo do pnb,ja mam kopię, jeśli do poniedziaku tego nie porawi to jeszcze się dopytam czy to nie grozilo katastrofą budowlaną ,a jeśli tak to podam go jeszcze do sądu z pow cywilnego.mam go dośc i chcialabym jak najszybciej dostać już to upragnione pnb :wink:
  5. NIKOLA a-nity dziennik

    do dokumentów już pan zajrzal, w poniedzialek dwonię czy cegoś nie brakuje i czy architekt naprawil swoje glupotki,jak nie to skladam skargę do sądu w izbie architektów w KRK :evil:
Strona 1 z 12