dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Troszke przerobiona Akacja II

    Zrobiłam wreszcie zdjęcia. Mamy juz skończoną instalację elektryczną, wod-kan i jutro kończa skrzynki do centralnego. Jutro tez przychodzi ekipa od tynków, będa przygotowywać wszystko pod tynkowanie. Ekipa od elewacji nakłada styropian (prócz ściany gdzie będzie szedł gaz), jutro będa kołkować i może zaczną przyklejać siatkę.
    A to zdjęcia:

    Styropian na domku - tu jeszcze nie skonczony ale juz dzis w komplecie
    ...
  2. Wybuchowy Granat Izy i Leszka

  3. Inka i MazaQ - wymarzony domek krok po kroku...

    Ocieplanie dachu zgodnie z naszymi przypuszczeniami nie jest operacją ani prostą, ani szybką, ani tanią...

    Skosy, łuki w wolich okach oraz nietypowe powierzchnie dachu wymuszają niezłe "kombinacje alpejskie" aby wszystko to solidnie ocieplić i jeszcze sensownie ułożyć płyty gipsowo-kartonowe. Najgorsze jeszcze przed nami: wykończenie wolich oczek. Na razie ani my, ani ekipa nie ma za bardzo weny...

    Więc na razie robi się reszta :)
    ...
  4. Domek AKA-JONEK

    Dzień prawie minął, ale lekko nie było... A dzień szczególny , bo "7" dzień miesiąca, początek naszej budowy :lol: i na dodatek Światowy Dzień Zdrowia, obchodzony w tym roku pod hasłem "Chrońmy zdrowie przed wpływem zmian klimatycznych" na co i my pewien wpływ mamy...
    Cóż młody rozłożył się całkowicie i do przedszkola zupełnie się nie nadawał, więc obowiązki opiekunki przejął starszy synek, opuszczając niestety dzisiejsze lekcje... Tu muszę ...
  5. Iskierka Moniki i Jacka

    Tak się cieszę bo dziś wkroczyła ekipa od tynków :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Zaczęli od sufitów a ja zapomniałam zrobić zdjęcia kabelków przed tynkami więc poleciałam dziś i psyryknęłam fotki . A tak to wygladają mury przed tynkami
    wejście do domu
    [img] [/img]
    salon
    [img][/img]
    [img][/img] ...
Strona 3 z 16