dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Diabeł na dachu

    No i dachówkę mam zatwierdzoną: od zawsze wiedziałam, że to będzie grafitowy Braas. Wybrałam ze strony internetowej i dzisiaj pojechałam na oględziny. Jest świetna: Bałtycka.
    Do tego rynny Bryza. No, tu miałam chwilę wahania pomiędzy Marleyem, ale rozmowa z p. Mariuszem przekonała mnie, że nie chcę zapłacić dwa razy więcej
    Jeszcze tylko obgadam ze Szagierkiem, jaką folię i które okna Roto warto i sprawę dachu mam załatwioną
    A na dach już 10 ...
  2. Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.

    - 07-04-2011 - 22:20 (Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.)
    Jak wszyscy piszą , to ja też !
    Może zaczynam później niż wszyscy, bo pozwolenie na budowę już mam (nawet budowę już zaczęliśmy) ale nie ma co opisywać o "expresowym " tempie naszych urzędów. Przecież wszyscy dobrze wiedzą, że w Polsce załatwienie pozwolenia na budowę to "bułka z masłem".
    Wszędzie mili , uśmiechnięci , przyjaźnie nastawieni urzędnicy, pomogą, wytłumaczą wszystko i tak mija rok i w końcu ten czepialski, nieuprzejmy, ...

    Updated 07-04-2011 at 23:29 by edmaan

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16092009385.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	46,3 KB
ID:	51625  
  3. Samborowa chatynka

    Cytat Napisał MartaK32 Zobacz post
    no i zaczynają się schody z fotami....strach się bać do Jeża odezwać bo mi głowę zmyje , chyba musże poczytać co i jak sie robi w dzienniku [skleroza czy co???]
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wigilia 013.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	51620
    ot i nasz Samborek wykończony świętami
  4. Samborowa chatynka

    Cytat Napisał MartaK32 Zobacz post
    jestem !
    żyję tylko czy będę potrafiła wklejać zdjęcia???????????
    przepraszam za zaniedbania ale cóż tak bywa... a czas leci, my sobie już mieszkamy a jakże teraz szykujemy dla pieworodnej komunię bedzie swojsko i wiejsko a co tam!
  5. dobito mnie

    Dostałam dzisiaj jedną z wycen SSO: robocizna - 110.000zł, materiały - 161.000zł. Robocizna za użytkowy metr 2 wychodzi 440zł.
    Inny policzył 350zł za metr2, ale nie użytkowy tylko liczony po obwodzie, co dało mu taką samą kwotę łączną robocizny.

    Czy ja mam na czole napisane: jestem miriarderką, dymajcie mnie?
    To, że dom jest duży metrażowo nie wynika z tego, że chcę wszystkim pokazać ile mam kasy - bo jej nie mam (zarabia tylko mój biedny mąż). Duży dom wynika ...
Strona 1 z 5