dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy Pauliny, Maćka i Amelki

    Byliśmy na budowie w niedziele 4 maja.
    Panowie do tego czasu ułożyli i ocieplili bloczki fundamentowe. Obsypali fndamenty.
    Powoli zasypują i zagęszczają piach pod posadzki.
    Efekty poniżej:





    ...
  2. Dziennik budowy: Dąbrówki w Szreniawie

    Cytat Napisał Pyrgon
    He he widzę że Ty to Ty po zdjęciach.
    Piszę tutaj bo nie zrobiłeś komentarzy do dziennika. Ładnie wygląda ten dach ;)
    A czy Ty czasami nie budujesz się w tym takim miejscu blisko torów którymi 2x dziennie przejeżdża ciuchcia do Wolsztyna? Parę miesięcy temu z okien pociągu retro oglądałem tę okolice - fajnie tam ;)

    Pozdr
    Kolega z wyjazdu w Izery i nie tylko ;)
    jak to nie zrobiłem! jest na początku dziennika. Po prostu jak wkleiłem linkę do zdjęć ...
  3. Dom jamaju

    Ściany się murują :) Wszystkie narożniki osiągnęły docelowe wysokości. Zaczynamy wychodzić z ziemi :)



    47 374,76
  4. Wolność Tośku w swoim domku

    Szanowni ZROBIŁAM TO, ODWAŻYŁAM SIĘ I TO ZROBIŁAM ..............MMH ALE JAZDA. Pewnie ociekacie już ślina i zastanawiacie się co takiego tosieństwo zrobiło/???
    a. łóżko
    b coś na s...................... sernik
    c. zadzwonilam
    tak zadzwoniłam do wylewek przychodzą na Dzień Mamy, ot taki prezencik. Eh
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Do przodu, do przodu, niestety bez dokumentacji fotograficznej :-? , córka skonfiskowała aparat na wyjazd :-? :-? :wink: .
    Tynki sobie powstają, także w piwnicy, troche problem z obmurowaniem ścian pozostawianych nieotynkowanych czyli cegiełki, niestety wymaga to trochę pracy, ekipa narzeka no ale :wink: :lol: pomału do przodu, widać że chcą dobrze czyli narazie 4+ :wink: :wink: .
    Klinkier też do przodu, jedna ściana już cała wymurowana pozostało tylko zafugować ...
Strona 3 z 13