dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. budowe czas zaczac :))

    nie wiem czy dobrze zaczelam ale bardzo chcialam - nasz dom zaczyna powstawac - ha to chyba za duzo powiedziane zostal wytyczony i zostaly wbite paliki, a ja bylam tam ostatniraz w listopadzie ale nasze budowanie to bardzo dluuuuuuuuuuuuga historia!!!![img][/img] no i chyba jak kazdy zaczynajacy nie mam zielonego pojecia jak sie wkleja zdjecia ale chyba wszystyko przedemna


    no i tak bede zaczynac nowy temat co 5 minut zeby zobaczyc jak to wyglada :) pewnie juz jutro mi sie ...
  2. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    I mam w d..... Gazownię :):)
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    I mam w d..... Gazownię :):)
  4. Niewielki M05L - domek dla Ani i Jacka

    po chwilowym przestoju zaczynamy dzialac dalej :)

    ta moja villemo to taka niecierpliwa :) hehe
    ale wiecie - milo jak ktos co chwile dzwoni pyta jak idzie itp.

    w kazdym razie dzisiaj mialem na budowie dwoch takich co to ukradli browara:)
    jaki wyglad taka jakosc pracy hehe - ja zrobilem wiecej sam niz oni we dwoch
    ale zawsze to jakas pomoc - pare razy lopata ruszylii sypali choc marudzili
    w kazdym razie nie marudzili jak dostawali piwko jako ...
  5. Natalkowy pamiętnik :)

    jak zwykle pustki w moim dzienniku - ostatnio nastroju i sił brakowało, problemy ze zdrówkiem i 1500 innych spraw, a tu takie ważne wydarzenia, już z coraz większą niecierpliwością czekam na końcówkę miesiąca - wted wszystko ma się rozhulać, budowlańcy mają jak to po góralsku mówią "zjechać" i wreszcie ruszymy.
    Ostatnio mieliśmy bardzo miłą niespodziankę tzn. pojechaliśmy w sobotę na działkę a tu patrzymy na naszej działce (a właściwie przed ogrodzeniem) ...
Strona 1 z 11