dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy - i trochę retrospekcji

    Stan na dzisiaj:

    - tynk na elewację i farba na bonie - kupione;
    - kominek zamówiony i będzie jutro;
    - przód elewacji "się" kładzie;
    - pokój małej zrobiony - regipsy trzeba tylko poszpachlować; jest sufit w gabinecie i "robią się" skosy;
    - sypialnia tonie w wełnie;
    - ja też tonę ... prawie we łzach, bo tynki "robią się" 3 tydzień i końca nie widać;
    - podbitkę zwozimy, bo "kłaść się" ...
  2. Julitka II - wg. slawkina

    Górale walczą...

    Co działo się u mnie od poniedziałku??
    Wypiszę w punktach bo już późno :)

    - dokończyli więźbę (pomontowali wiatrownice i jętki)
    - zaczęli murować kominy z klinkieru (jeden już gotowy, robi się drugi)
    - pomalowali nadbitkę i zamontowali na krokwiach
    - przygotowali łaty i kontrłaty (pocieli z desek używanych do szalowania - taki był zamysł od poczatku)
    - rozszalowali strop i wszystkie podciągi ...
  3. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Mój dekarz jest artystą.
    To niesamowie z jaką pasją ten człowiek pracuje i z jakim ogniem w oczach o dachu potrafi mówić.
    Dziś mówił do mnie przez 2 godziny :)

    Facet jest niesamowity. Pokazywał mi blachę do obróbki. On ją po prostu głaskał :
    - widzi pani ? Jak się zdejmie z niej folię, to jest taka pięknie matowa i atłasowa w dotyku.
    Opowiadał mi o gąsiorach i obróbce koszy, o dyskach ozdobnych... no niesamowity facet.
    ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Mój dekarz jest artystą.
    To niesamowie z jaką pasją ten człowiek pracuje i z jakim ogniem w oczach o dachu potrafi mówić.
    Dziś mówił do mnie przez 2 godziny :)

    Facet jest niesamowity. Pokazywał mi blachę do obróbki. On ją po prostu głaskał :
    - widzi pani ? Jak się zdejmie z niej folię, to jest taka pięknie matowa i atłasowa w dotyku.
    Opowiadał mi o gąsiorach i obróbce koszy, o dyskach ozdobnych... no niesamowity facet.
    ...
  5. Sasza w Borówcu

    Przepraszam za przerwę ale zbytnio nic się nie dzieje. Dzisiaj przyjechali panowie z ogłoszenia po gruz. Tak jak przyjechali tak sobie pojechali bo stwierdzili, że ręcznie nie dadzą rady tego załadować :evil: :evil: :evil:
    A już się cieszyłam, że pozbędziemy się tego i że zrobi się trochę więcej miejsca na działce - trudno, będziemy dzwonić do kogoś innego :roll:
    W przyszłym tygodniu planujemy się okopać i zrobić drenaż, tylko nie bardzo wiem gdzie ...
Strona 1 z 13