dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik kasi i katarka

    7 maj 2005

    Czas leci i leci a tu nic... ;) Mieliśmy zacząć dzisiaj robić ogrodzenie na naszej działeczce, a tu niestety deszcze jakieś niespokojne... Pogoda, krótko mówiąc, nie sprzyja. To pech... Ambitne plany zostały więc przełożone na przyszły tydzień. Oby było słoneczko... ;) Żeby jednak nie było, że tak nic i nic, to się pochwalę, że mamy wreszcie przyczepkę. Teściu skończył ją robić i nawet została zarejestrowana. Mamy transport!!! Hura!!! ;) ...
  2. A jednak słoneczko ...dziennik Sylvii

    po 3 dniowych opadach deszczu pojechalismy na działkę... To co ujrzelismy potwierdziło, że podsypać to musimy koniecznie...
    Działka ma ciekawy kształt:


    może niezbyt dokładnie to naszkicowałam ale dom ma stać na lewo do wjazdu (czubek buta) i oczywiście gdzie dziś po deszczu zobaczylismy stojącą wodę? :x wzdłuż "podeszwy" m. in tam gdzie ma stać dom.. załamka tyle gruntu trzeba ...
  3. ...

  4. Dziennik Budowy czyli niemożliwe staje się możliwe

    Maj 2005

    No i pierwszy zgrzyt budowlany na mojej drodze, w środę zadzowniłam do hurtowni z informacją, aby przywieźli mi silkę na działkę (którą zakupiłam w styczniu 2005 u producenta ) chyba z 50 razy dowiadywałam się w firmie czy cegła może poleżeć z 2 miesiące u nich, zapewniali, że oczywiście że im to nie przeszkadza, no i teraz w środę się dowiedziałam iż cegła moja była cały czas w ruchu to ją sprzedawali i znowu rezerwoali i tak w kółko, aż ...
  5. Dziennik ajupa

    7 maj
    Pogoda nam sprzyja i nie musieliśmy zbyt często jeździć na budowę w celu polewania stropu - deszcz lał z nieba wystarczająco. :D Zajęliśmy się w tym czasie głównie pracą, odrabianiem niedogodzin itp. :cry: Przyszły tydzień chcemy poświęcić na przygotowania do kolejnych etapów budowy. Dziś byliśmy na działce i trochę odgruzowaliśmy nasz dom w środku - gruzu było sporo, bo pustaki stropowe kruche. Strasznie mi się podoba taka praca we własnym domku i jaka satysfakcja! ...
Strona 1 z 2