dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek AKA-JONEK

    Nasza mała sypialnia powoli pięknieje, jonek kończy tapetowanie, ja zakupiłam materace do łóżka i wnet przeprowadzimy się z salonu :D. Łóżko niestety zostaje stare, nie jest najgorsze więc zaoszczędzimy parę groszy i kupimy pewnie coś bardziej pilnego.
    A i jeszcze coś ważnego - dzisiaj sprawiłam sobie nowe, piękne i niedrogie donice na kwiaty do salonu :lol:
    aka
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!



    A tu plecy :roll: dziennikarki- inwestorki :oops: z jednym z pośrednich inwestorów tzn przyszłego mieszkańca naszego domku. :wink:
    - No i wiesz, tą drogą będziesz szedł do sklepu po bułeczki!
  3. Między Sosnami m20 EiD

    wylewki skończone wyszło ponad 210m2 z balkonami:





    w dniu wczorajszym ...
  4. Lekko pokr?cona droga do Uroczyska

    Przerwę na chwilę to unoszenie się na urokami Uroczyska! Niniejszym zwracam się do Piąteczki z prośbą ogromną o pomoc i wsparcie, bo sama za diabła nie mogę sobie poradzić!
    Każdy, kto ma coś mądrego lub mniej mądrego (bele konstruktywnego) do powiedzenia może głos zabrać takowoż.
    Ubzdurałam sobie otóż kolor „oliwkowy gaj” Duluxa do kuchni. Ponieważ kuchnia graniczy z salonem szerokim na 100cm wejściem – obecnie są tam drzwi, które mam zamiar zdemontować ...
  5. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Dla zainteresowanych zamieszczam dom w pełnej krasie :wink: :wink: Trzeba przyznać ,ze po zamontowaniu drzwi zyskał na urodzie. Dzisiaj mieliśmy rodzinną uroczystość ,rodzice moi obchodzili 45 rocznice ślubu .Po obiedzie i wspaniałym torcie pojechaliśmy jeszcze na działkę nacieszyć oczy .Udało się nam jeszcze wsadzić kupione już dość dawno rododendrony ,Nie obeszło się bez sporów miedzy dzieciakami ,kto będzie kopal dołki, :lol:
Strona 1 z 21