dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Okna i drzwi wejściowe zamówione

    Witamy po dłuższej przerwie, a to dlatego, że niewiele się działo.

    W międzyczasie zamówiliśmy już okna parteru i drzwi wejściowe.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	119503 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	v90plus_ciemnoszary.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	63,3 KB
ID:	119504

    Niestety po bardzo dobrym początku tj. szybkim i sprawnym wykonaniu fundamentów nasz wykonawca dał ciała jeśli chodzi o terminy wykonania prac murarsko-betonowych (ściany, strop, schody, ściana kolankowa i kominy). Prace powinny się już zakończyć ...

    Updated 07-06-2012 at 23:29 by Bunek

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Nowe zdjęcia

    Tak wyglądał ogród jeszcze rok temu. Na pierwszyn planie magnolia Ricky, niestety nie przetrwała ostatniej zimy:



    Ostatnio nie mieliśmy zbyt wiele czasu na pracę w ogrodzie. Przyjemność z pracy skutecznie odbierały też meszki. Są mniej uciążliwe niż rok temu, a to zapewne efekt suszy i wrednej zimy. Poniżej lewa rabata poddawana zabiegom kosmetycznym ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: surfinie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. zaczynamy....

    Od kilku lat zastanawiamy się nad budową domu. Działkę kupiliśmy w 2005r. I tak sobie stała zakupiona...piękna ...pod lasem...1200m/2. W między czasie zrobiliśmy ogrodzenie z siatki leśnej, założyliśmy prąd, kanalizę...postawiliśmy garaż blaszany.A w tym roku zaczynamy. Pozwolenie na budowę już mamy. Zaczęlibyśmy już wczesną wiosną ale okazało się że mamy problem z wodą...na działce jest zbyt mokro...nie mogliśmy na nią wjechać nawet samochodem. Wcześniej aż tak ...
  4. bloczki betonowe

    24 maja tuz po 7 rano będąc na porannych zakupach, otrzymałem informację, że za ok 20 minut pojawi się na dzialce transport bloczków betonowych. W życiu nie zrobiłem tak szybko zakupów Trochę spóźniony (musiałem dojechać na drugi koniec miasta) dotarłem na działkę, gdzie już trwał rozładunek bloczków. Jak się okazało teść już pracował wraz z kolegą przy szalunkach.
    Rano dotarło 15 palet x 60 bloczków po 2,99 zł za sztukę.

    Około południa przywieźli ...
  5. szalunki

    21 maja teść wraz z kolegą-kierbudem rozpoczęli prace przy szalowaniu ław fundamentowych. Pełen szacun za tak wykonaną robotę. Nareszcie coś się ruszyło w związku z pracami budowlanymi, bo powoli byliśmy załamani odpływem gotowki z naszych kieszeni i brakiem widocznych efektów na placu budowy.
Strona 1 z 2