dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. sprawy bieżące czyli ciągle papierologia

    kurczę dostałam czkawki, coś kliknęłam i straciłam cały wpis
    Więc jeszcze raz.

    Podczas kiedy ja umierałam z niewyspania w domu, i zasypiałam w każdej pozycji dzielny mąż z architektem starali się przybliżyć nas bardziej do PnB.
    Architekt odebrał z biura Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska pismo, w którym odstępują od nałożenia na nas obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na obszar Natura 2000.
    Panowie udali się z tym aby ...
  2. strop foty

    Ale i tak nic nie jest nam w stanie popsuć przyjemności budowy naszego domku. Taki mały zgrzyt to tylko dla zdrowia psychicznego. Strop zalewamy w czwartek, oby nie było oberwania chmury. poniżej pare fotek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domstrop.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	59899   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gary.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	55,8 KB
ID:	59900   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	59901   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	las.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	67,6 KB
ID:	59902   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schody.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	43,3 KB
ID:	59903  

  3. strop

    Ostatnie dwa czy trzy tygodnie nic się teoretycznie nie działo. Praktycznie, panowie robili strop. Gęstożebrowy, gary z keramzytu i kilogramy stali. Nie sądziłam, że to tyle roboty, tyle wiązania. W międzyczasie wymurowali kominy. Kupiliśmy dwa Leiera. Były tańsze niż schiedel i to sporo. Miał być jeden komin, ale po namyśle kupiliśmy dwa. Jeden do kominka w salonie, drugi do kotłowni, dom budujemy na lata, więc może kiedyś bedzie jak znalazł. Temat kotłowni nie jest rozstrzygnięty, ...
  4. Pierwsza łopata wbita

    No i się zaczeło...pierwsze wrażenia na temat pracy naszej ekipy są bardzo pozytywne, działają szybko i sprawnie.
    Dlatego na naszej działce są już fundamenty!!
    Fundament ma jeden schodek ze względu na różnicę w wysokości terenu (poważny plus jeżeli chodzi o ilość zużytego betonu, czyli koszta!).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0072 na stronę.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	59850 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0081na stronę.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	59855
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0083na stronę.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	59856


    Ale fajnie już widać gdzie jest ...
  5. Wykop

    Nastepny kroczek ku własnemu domkowi - wykop. Koparka przyjechala i w trzy godziny wykopala 90 m3 ziemi. Od metra 6 zl = 500zl.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	59848
Strona 1 z 3