dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. rezygnujemy z blaszaka

    wpis z 06.07.2011

    Niestety jednak zrezygnuję z tego blaszaka. Nie ma mi kto tego rozkręcić, myślałam że mam więcej czasu a nie tylko do soboty. Na gwałt szukam ekipy, ale każdy kto mógłby mi to zrobić za rozsądną cenę jest zajęty. transport załatwiłam i myślę że by ze mnie nie zdarł bo to znajomy.
    Ale... zapomniałam, że nie mam jeszcze zrobionego wjazdu na działkę. JAK MOŻNA ZAPOMNIEĆ O TAKIM SZCZEGÓLE!?!?!? Byliśmy wczoraj z mężem zobaczyć czy jednak są szanse posadowienia ...
  2. poszukiwania kierbuda i inne plany

    04.07.2011

    Poszukiwania kier buda trwają. Ale jakoś słabo mi to idzie.... Albo nie odbierają, albo nie mają uprawnień do taaaakieeego budynku. Że mój dom niby jest duży???, eeee ja myślałam, że w sam raz .
    Może macie kogoś kogo mogłybyście/moglibyście polecić??????
    Interesuje mnie ktoś kto NAPRAWDĘ DOPILNUJE TEJ BUDOWY i nie pozwoli budowlańcom popełnić błędu.
    Bo na przykład jeden z kandydatów (kierbud sąsiada) bez zapytania co to ...

    Updated 07-07-2011 at 03:43 by adk (bo mi się pokićkało)

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Projekt p?ytyfund.

    Zamówiliśmy dodatkowo projekt płyty fundamentowej - zamienny do tradycyjnych fundamentów. Płyta wyszła gruba na 21 cm i ma zbrojenie dolne i górne z prętów 10 co 15cm w "kratkę".
    Projekt domu wraz z płytą od 1 lipca czeka na decyzję ws. pozwolenia na budowę.
    Tagi - katalog słów kluczowych: płyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	płyta_przekroj3-3.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	64545  
Strona 7 z 7