dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Werbena 2

  2. ciąg dalszy papierologii

    Odebrałam dziś projekt od projektanta . Za adaptację domu na działce, projekty przyłaczy ( gaz, woda, prąd ) projekt szamba, usunięcie słupa w salonie i zmianę okien w salonie zapłaciłam 3700 zl . Jutro projekty trafią do urzedu. Ciekawe ile poczekam na pozwolenie . Mam nadzieję, niedługo, bo planuje rozpocząc budowę we wrześniu. Jutro negocjuję i podpisuję umowe z wykonawcą . Zmiany jakie chcę wprowadzic w czasie budowy,to wygospodarowanie spiżarni między kuchnią a wiatrołapem ...
  3. Dom w Lesie

    Oj, dłuuugo się nasz Dziennik (nie mylić z "Naszym Dziennikiem") odleżał odłogiem. Jednak takie świeżo ulęgnięte dziecię, to strraszna rewolucja w domu jest. Na pewno wszyscy panowie, którzy mieli okazje zostać ojcami mi tu przyznają rację, że na nic wtedy nie ma czasu i generalnie okropnie się napracować trzeba, nie wysypia się człowiek w nocy, bo co i rusz jest budzony, poprostu skandaliczną niesprawiedliwością jest fakt, że tacierzyńskiego jest tylko tydzień, ...

    Updated 10-07-2010 at 20:55 by Jarek.P

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. cd.

    elektryk załatwił nam drugiego elektryka, który ma pieczątkę pożądaną przez energetykę. Koszt pieczątki jedyne 200 zł. Zgodziłam się, bo w zasadzie innego wyjścia nie ma. Jechanie po papiery, szukanie innego z pieczątką, który i tak pewnie chciałby jakąś kasę - finalnie wyszłoby na to samo.
    Dzisiaj jednak była druga odsłona. Okazało się, że muszę przedłożyć jeszcze umowę przyłączeniową poprzedniego właściciela. Dziwne, bo w końcu załatwiam u tego samego ...
  5. Saga III rodu Orzeszka Laskowego

    Na razie pogoda nam sprzyja, wczoraj, tj. 6 lipca cały dzień trochę padało, ale dziś znów wygląda słoneczko.
    Pod piwnicą mamy wykop, trochę wody się przesączyło, jednak wypompowaliśmy ją i dzisiaj podłoże było szykowane do wylania chudego betonu.

    Piwnicę mamy zaprojektowaną na 2,2m ale z powodu występowania dość płytko wody podnieśliśmy budynek o 80cm.

    Z ekipy jesteśmy jak na razie zadowoleni, pan Roman doradza ale też i słucha ...
Strona 1 z 2