dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ławy fundamentowe

    Tak więc prac przygotowawczych dalszy ciąg. Po ułożeniu wszystkich szalunków udało zebrać się ekipę (tutaj podziekowania dla taty, wujka i kuzynów za pomoc), która pomogła zrobić wykop pod ławy oraz ułożyć zbrojenie - a było co dzwigać.



    ...

    Updated 07-08-2013 at 21:49 by daria-k

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. granitowo (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    hejka
    w ostatnim czasie działaliśmy dalej z naszymi schodami wewnętrznymi, wkońcu są skończone , było trochę zabawy z cokolikami bo rant każdego stopnia jest zaokrąglony, ale daliśmy radę , , na koniec wszystko zafugowaliśmy i wyszło super moim zdaniem , ...
  3. papierowe budowanie trwa

    1. mamy już kompletną opinię geotechniczną,
    2. mamy kompletny plan zagospodarowania, gotowy jako baza do projektów poszczególnych instalacji
    3. przekładka wody, przyłącz wody i gazu będą zlecone w piątek rano
    4. w piątek rano zapadnie też ostateczna decyzja: szambo czy przydomowa oczyszczalnia ścieków
    5. został jeszcze projekt odprowadzenia wód opadowych - ale odpowiedni instalator jest w tym tygodniu na urlopie
    6. konstruktor za przeprojektowanie ...
  4. Siedem patelni na płytę

    Wczoraj w dalszym ciągu na budowę dowożono kruszywo.


    Niestety, tempo zawrotne - jedna patelnia na cztery godziny, bo aż Siedlimowic. W efekcie dowieźli wczoraj 3 patelnie (27 ton jedna), ale w dalszym ciągu okazało się to za mało. Niestety, musiałam domówić jeszcze dwie. Łącznie siedem patelni na moją płytę - na bogato, nie ma co Na szczęście miałam nadwyżkę w pozostałych materiałach, więc ...
  5. A wszystko zaczęło się tak :)

    Dom dla 2 osób.

    Myśli o domu i marzenia, to trwa już bardzo długo wiele lat.
    Możliwości, to rzecz umowna, ale jak mądrzy powiadali, mierz siły na zamiary i dochody na ratę kredytu
    Nic się przez wiele lat nie działo, bo możliwości były zbyt małe a marzenia zbyt duże.
    Potrzeby? Z tym było trochę na bakier, potrzeby duże, możliwości znowu zbyt małe.
    Ale to było.

    Co jest?
    Etap, który stał się już początkiem realizacji marzeń, w czasie ...
Strona 1 z 2