dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzienniczek macio :)

    Podoba się czy nie dorzucę jeszcze z dnia dzisiejszego :lol: :





    Dziś murowali ścianki kolankowe-niestety nie skończyli bo przepędziła ich burza :-? :x
    Więźba miała być na piątek a przyjeżdża jutro :D będę musiał narzucić większe tempo to może załapie się na wiechę przed wyjazdem :lol:

    ...
  2. Domek pod lasem

    Robota wre... z nowosci to zaczą powstawac mój kominek.. z cegły rzecz jasna. Na razie jest go tylko troche, obudowuje go mój dobry kolega, który popełniłbył kilka kominków, chociaz nie jest to jego fach. Nie mniej jednak on czuje blusa.. i na razie kominek jest cudny.
    Ostatnie deszcze znów pzypomniały nam o naszym nieszczelnym kominie. Odkąd kupilismy dom wiedzielismy że komin jest nieszczelny i trza nam szukac fachowca.. i szukamy.... od marca. Był juz niejeden.. i co z tego ...
  3. DZIENNIK Kacha72

  4. DZIENNIK Kacha72

    nadal siedzę w parterze ....... zaszalowane juz wszystko czytaj kaska za szalunki leci .... a strop jeszcze wciąż nie zalany bo wykonawca " lata" od jednego miejsca do drugiego i nie moze sie biedaczysko na jednym supić ..... jutro mu zrobię kuku
  5. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Dzisiaj chyba ostatecznie zakończone zostały prace przy instalacji elektrycznej (i pochodnych). Wczoraj wysłałem maila do szefa firmy z listą niedoróbek, dzisiaj po południu zadzwonił szef ekipy, że wszystko jest skończone. Podjechaliśmy po pracy zobaczyć- faktycznie, na pierwszy rzut oka wygląda, że elektryka jest już za nami. Pozostaje tylko pytanie- czy to wszystko działa ? :)
    Pozostaje wpięcie instalalacji do ZK. Na razie jest tam doprowadzony kabel. Zapomniałem zapytać ...
Strona 1 z 6