dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. ''Portos Asi i Marcina"

    O to są zdjęcia z którymi tak długo się męczyłam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0009..jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	22835   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0002..jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	68,1 KB
ID:	22836   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0003..jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	22837   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0004..jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	22838   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0007..jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	64,3 KB
ID:	22839  

  2. Przykro mi ale......

    jak zwykle mam problemy z ta stroną i nie mogę wstawić zdjęć
  3. Widać mury:)

    Pojechaliśmy na naszą budowe i zobaczylismy nasze pierwsze mury i co się okazało że,
    kuchnia wydaje mi się''tzn.jestem pewna że jest dużo mniejsza jak na rzytach pokazanych w ,,dobrychdomach''jest w kształcie prostokątnym ma dwa okna na dwuch różnych ścianach mało tego na pozostałych dwuch ścianach są drzwi pierwsze zwykłe które będą otwierane a drugie dużo szersze przejście do jadalni .I stwierdziłam że jest kiepsko ustawna ale jeszcze zobacze jak będą stać ...
  4. Jaki tu spokój..... Nic się nie dzieje....

    Długo nie pisałam bo tak naprawdę nie posunęliśmy się ani o milimetr do przodu. Jak już dodzwoniłam się do Starostwa to pani powiedziała, że w dokumentacji brakuje nam dokumentu zezwalającego na wybudowanie wjazdu na działkę (chociaż wjazd już istnieje...)- potrzebny jest kolejny świstek z UMiG, a skoro sezon urlopowy w pełni to trzeba było czekać na pana od świstków kolejny tydzień. Pan pojawił się wczoraj ale oczywiście nie my jedni czekamy na jakieś dokumenty i tak ...
  5. Dzień +37

    Przyjechały elementy konstrukcji dachu.
    Niestety wszystko trzeba było wynieść z auta ręcznie i to zajęło bardzo dużo czasu.
    Około południa ekipa zaczęła przygotowywać murłaty na murze i szpilki do murłat na szczycie ścian.
    Jutro będą łączyć elementy i planują na czwartek ich montaż.
    Filmik z dnia dzisiejszego będzie trochę później a i tak nie ma za bardzo co oglądać, bo elementy trzeba było złożyć na wjeździe, którego nie ma w zasięgu ...

    Updated 08-09-2010 at 07:22 by pdurys

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3