dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek nad Odrą

    Witamy,

    Powoli zaczynamy budowę domku pod Wrocławiem. W związku z tym, że nie mogliśmy się zdecydować na żaden z projektów gotowych, postanowiliśmy zamówić projekt indywidualny.

    Pierwsze koncepcje projektu budowlanego powstawały od sierpnia 2009 r. Następnie powoli załatwialiśmy projekty instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, wentylacyjnej i ogrzewania.

    Gotowy projekt budowlany z wszystkimi instalacjami powstał na początku ...
  2. Dom w Lesie

    No i zaprojektowane. Tyle mojego, że przynajmniej to siedzenie w domu na marne nie poszło. "Zdjęcia" z ekranu:





    I tyle. Urządzenie w obecnej formie ma osiem wyjść z możliwością ich niezależnego ...
  3. Dom w Lesie

    No i zaprojektowane. Tyle mojego, że przynajmniej to siedzenie w domu na marne nie poszło. "Zdjęcia" z ekranu:





    I tyle. Urządzenie w obecnej formie ma osiem wyjść z możliwością ich niezależnego ...
  4. Nasza Melodia - Ania i Piotrek

    Po pewnych oczekiwaniach pod koniec listopada złożyliśmy wniosek o wydanie Decyzji o Warunkach Zabudowy, ( już wtedy padł wybór na Melodię, ) na którą czekaliśmy do stycznia. Uprawomocniona decyzja dotarła do nas 9.02.2010.

    W międzyczasie toczyła się biurokratyczna walka z podziałem działki. Finał w styczniu działka jest wydzielona.

    Koniec stycznia zakup projektu.

    Luty złożenie projektu zagospodarowania na ZUD, i adaptacja typowego projektu.
  5. nasza podróż do.....domu, czyli adaptacja Sagi

    elektryka.....
    ciagle teraz chodzi mi po glowie.
    zrobilam jakies mini wizualizacje dla orientacji gdzie co mniej wiecej postawic i tak jak duzy pokoj jest prosty, tak sypialnia i pokoj mlodego ciezki.

    najgorsza jednak okazuje sie lazienka przy sypialni . Bidet jakos chyba trzeba bedzie przeniesc. tylko kurcze nie ma gdzie, no i moj prysznic z sauna poszedl sie .....
Strona 1 z 15