dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Skoro decyzja podjęta należy zacząć szukać działki.
    Pada na wieś gminną, w której się wychowałam i mieszkałam do 1999 r.
    Ustalamy cenę jaką możemy dać za działkę ( i może teraz naszedł czas na to żeby napisać w jakiej jesteśmy sytuacji ) :)
    Jak już wiecie mamy dwoje dzieci, obydwoje pracujemy jedno z nas ma lepszą pensję, drugie gorszą :wink: :).
    Mieszkanie 41 m w połowie spałcony kredyt na to mieszkanie :o
    Oszczędności tyle żeby ...
  2. Wielki Podrzutek Jagny

    Teraz trochę nie o naszej budowie, ale ma to sporo z nami wspólnego.
    W bezpośrednim sąsiedztwie naszego "rzędu" działek jest duże pole. Całe to pole kupił jeden pan, niech będzie pan K. Podzielił sobie pole na działki i planował je po mału sprzedawać. Ceny gruntów rosną. U nas szczególnie będzie ostro, od kiedy okazało się, że w Modlinie ma powstać lotnisko, więc okolica mocno się zaludni. Niestety? Stety? Jeszcze nie wiemy. Tymczasem okazało się, że ...
  3. Magi - czekając na wiosnę ...

    08-01-2005

    Witajcie :D rok się nie " widzieliśmy" :D

    Jak się tu pozmieniało i ile nowych wątków :lol:

    No więc mieszkamy już całe dwa miesiące jednak internetu nadal nie mamy i w najbliższej przyszłości raczej się nie zanosi. Teleporażka Polska po kilku miesiącach przysłała mi pismo, że podłączyć to mnie mogą, ale oczywiście tylko satelitarnie czytaj bez możliwości internetu, a na dodatek czas realizacji to 18 miesięcy ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Zapomniałam - we wtorek zadzwoniłam do ZG zapytać co z naszym przyłączem gazowym (w umowie terminem wykonania jest 31.10.2004). Pani powiedziała, że sprawdzi co się dzieje i oddzwoni. Oczywiście nie oddzwoniła. Wobec tego w piątek zadzwoniłam do jakiegoś ważnego pana kierownika i pytam co się dzieje. Pan baaaardzo miły był. :D Powiedziałam panu, ze odwołujemy kolejną ekipę ( :roll: :roll: kłamczucha, kłamczucha :oops: :oops: ) i w związku z tym ich opóźnieniem ja nie ...
  5. Praktyczny dziennik AgnesK

    Acha - po obiedzie wyciągnęłam mężulka i glizdencję ( z tą ostatnią miałam najwięcej problemów :D ) oglądać płytki, kibelki, kabiny itp. Znalazłam pięęęękne płytki na podłogę do wiatrołapu, kuchni i korytarzyka. Takie jak sobie zawsze marzyłam - takie w stylu rustykalnym z Opoczna - brąz matowy, nieregularne brzegi. Nie ma ich w internecie, może to jakieś ze starej kolekcji? Widziałam je już ze 4 lata temu i strasznie mi się podobały. I nie przestały. :D
Strona 1 z 2