dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. budowa domu

    Witam,

    szukam ekipy do budowy domu ( ok 75m kw) w okolicy Gdowa.
    Planowany start inwestycji 2013.
    Pozwolenie na budowę przyszło dzisiaj
    Projekt: Dom przy Jałowcowej
  2. Ogrzewanie domu

    Cały czas zastanawiamy się czy robić przyłącze gazowe. Mamy taką mozliwość, ale oczywiście nie za darmo . I tak:
    1. Ogrzewanie podgłogowe determinuje rezygnację z drewnianych podłóg na parterze co nie bardzo nam się podoba,
    2. Jeśli dom ze względu na bardzo niskie zapotrzebowanie na ciepło ma być tylko dogrzewany gdy jest naprawdę zimno, to również z uwagi na koszty inwestycyjne przyłącza gazowego i pkt 1 chcielibyśmy zastosować dogrzewanie świeżego powietrza ...
  3. Pasywny tak - dopłaty nie

    Raczej zrezygnujemy z dopłat do budynków pasywnych z uwagi na to że trzeba dużo kasy wyłożyć na starcie, żeby niewiele więcej odzyskać. Zbieramy oferty projektowe i będziemy celować w pasywny dom bez dopłat - to tak na dzisiaj po przemyśleniach rodzinnych
  4. Ścianki działowe cd

    - 08-01-2013 - 10:09 (EM08 Na każdą pogodę (energooszczędny) - dziennik Darka)
    Dawno mnie nie bylo, gdyż zajęty byłem troszke zamykaniem budowy i perypetiami z tym zwiazanymi czyli firmą wybudujdom.com. Skonczyłem wpisy chyba na tym, że zabrakło materiału na ścianki działowe. Zabraklo i po moich prośbach o dowiezianie silki 12-tki pan Przemysław Gałucki współwłaściciel firmy powiadomił mnie, że nie ma w hurtowniach znów tego materiału. Jakież było moje zdziwienie, gdy obdzwoniwszy okoliczne hurtownie okazało się, że silka jest wszędzie w dowolnych ...
  5. bramy i drzwi

    bramy i drzi zamontowane
    panowie skończyli po 20:/ bo przyjechali koło 11 i złe wkładki do drzwi spakowali i po 18 jeździli z niskim po marketach budowlanych szukając odpowiednich Gerdy, niestety dla nich była tylko jedna więc dostaliśmy bardziej wypasioną wkładkę.
    Kolor odbiega trochę od okien no ale, coś kosztem czegoś
    teraz poszukujemy kogoś do wylewek
    ...