dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    bWRÓCIŁEM !!!
    Od trzech dni mieszkam w domu, a nie w altance na działce. Zrobiło się zimnawo wieczorami i nie jest tak pięknie jak latem. Miejscowi złodziejaszkowie oczywiście zauważyli moje zniknięcie i pojawili się natychmiast, ale skuteczna interwencja ochroniarzy ostudziła ich zapały.
    Mam nadzieję, że chłopaki dadzą sobie z nimi radę, jeszcze kilka pałowań i przestaną mnie nachodzić.

    A lato mieliśmy piękne tego roku. Przez te kilka miesięcy ...
  2. Marcel

    A dziisaj zdjęcia. Byliśmy ccały dzień na działce. Pierwszy niedzielny obiad w nowym domu...OBIAD PRZYWIOZłA BABCIA OCZYWIśCIE.
  3. dziennik Beti

    wujek robi nam instalacje elektryczna :)
    popołudniami pomaga mu mąż i teść a w tym tygodniu ma jeszcze dołączyć mój brat :wink:
    ja zaplanowałam gniazdka w całym domu, natomiast mój mąż myślał nad oświetleniem, i nawymyślał :roll: tyle bajerów ze wujek powiedział że jeszcze takich wariactw nie robił :lol: ale co zrobić mój Mirek ma fioła na punkcie oświetlenia dosłownie i w przenośni 8)
    w tym tygodniu na pewno skończą
    wujek przywiózł ...
  4. Budowa domu w wiesiołkach

    Kolejne dni za nami. Mury pną się do góry a wokół domku teren nie tylko jest uporządkowany ale i nabiera już jako takiego kształtu. Kosmetyka będzie na wiosnę. :D :D :D W tym tygodniu przygotowania do zalania stropu i wykonania schodów ale wcześniej murowane będą ściany główne w środku, z działowymi poczekamy aż się inwestorka ostatecznie zdecyduje :D :) :lol: :lol: :) :D . W tym tygodniu również ma być zrobione wejście z kolumienkami, wybraliśmy nie takie proste ...
  5. Dziennik pawła i reni

    cd. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    poczštek nowego miesišca prac rozpoczoł się deszczowo i ponuro.
    generalnie prace wykonywane w tym tygodniu były mało widoczne choć w SOBOTĘ zauważyliœmy POSTĘP :wink: :wink: :wink: :wink:

    ...
Strona 1 z 3