dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. dziennik Żaby

    No i jak ja mam to Wam wyjaśnić???? :-?
    Najkrócej, że kierownik budowy zaakceptował to rozwiązanie, ale też twierdził, że lepiej gdyby folia wchodziła do rynny. Oni rozmawiali fachowym językiem, a ja stałam jak ciołek..... :-? W dodatku spieszyłam się na lekcję, bo wyskoczyłam na budowę na długiej przerwie.....
    Z tego co zdąrzyłam wyłapać, to pod łatę powinna być przymocowana wygięta blacha, tak, aby woda z membrany po niej spływała na ziemię. a deska ...
  2. Dziennik andrzejki.

    No dobra pokarzę wam na jaki dach sie zdecydowaliśmy 8)
    Oglądaliśmy rozmaite a głownie to grafity 8) ale tylko jeden grafit był z blachą pruszyńskiego :-? zresztą właściciel sam nie wiedział czy to grafit czy szary i nie był to kron tylko coś innego :-? I nie mat a połysk :-?
    Oto fotka domku
    Dla mnie dach sie podobał bardzo, mężowi srednio :(
    Potem pojechaliśmy pod konkretny ...
  3. Willie i jego Dom

    W ramach przerywnika muzycznego - Impresja Przyrodnicza 8)

    INWESTOR – studium Psychozy

     Skąd się bierze Inwestor - Genealogia Gatunku

    Odpowiedź tylko pozornie jest banalnie prosta. Niby że z Człowieka. :wink:
    Przecież nie z każdego Człowieka da się Inwestora ulepić. Trzeba żeby ten Człowiek coś w sobie miał. :o
    Desperację, Optymizm, Zaradność.
    Czyli Odpowiedni Profil Psychiczny. 8)

    ...
  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Ukojnie nerwów nadal w szkółce :( , nowi panowie na stanie. :) Chodzą oglądaj chodniczek poprzedników , kręcą głową. Żal im bo kostka z tego jest nie do odzyskania.
    Nerwowo wychodzę co pół godziny oglądać wyniki działalności naziemnej. Dobrze piasku sporo, ubijany, poziomowany metalowymi prostymi szynami. Każda kostka wbijana młotkiem, panowie klęczą na styropianie , szef stoi nad nimi jak kat nad dobrą duszą trochę marznie bo do roboty nie rusza .
    Panowie ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Wczoraj przyjechał materiał na ściany działowe, ale panowie tylko go wniesli do domu roplantowali po pokojach i tyle było ich pracy, obiecują że do kónca tygodnia ściany będą stały 8)
    Na tym etapie emocje są już wyłączone i spokojnie czekam na rozwój wypadków :-? Znieczulica czy jak ????
    Wczoraj miałam również rozmowę z elektrykiem, przybył punktualnie, ale to sprawdzony pan więc jeśli się na niego zdecydujemu mysle że robota też pójdzie pieknie 8) ...
Strona 2 z 3