dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Anpiego

    8 listopada 2005

    Nareszcie! Po ponad 2 tygodniach beznadziei i czekania, mój strop wreszcie zaczyna przybierać jakieś kształty. Ekipa okazała się szybka i dokładna (odpukać!!!).

    Oto efekty (jak robiłem fotki, było ciemno jak w .... musiałem sobie przyświecać latarką, a aparat nie chciał złapać ostrości :lol:):
    lasek w przedpokoju i łazience
    belki terivy nad salonem czekają na podstemplowanie i wypełnienie pustakami
  2. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    8 listopad - wtorek
    Miałem dzisiaj inne problemy... :evil: ale oczywiście inwestycja wymaga odmeldowania :) - byłem na moment z wielkimi obawami :roll: - Panowie murują dalej ścianki na poddaszu - wygląda nieźle :) jak jutro nie skończą to będzie źle :evil: ale pytali się o jakieś szczegóły do ogrodzenia na jutro więc chyba im sie uda skończyć - oby...
    Cały czas walczę z myślami czy mają robić szambo czy kupić gotowe - robione ma być tańsze - ale nie ...
  3. Mazurska chałupa komtura

    Do soboty pan Henio postawił wszystkie krokwie na rozebranej części dachu i nawet jedną połać obił deskami. Na drugiej połaci przybite było kilka desek. Trójkątny szczyt budynku był rozebrany, bo zaciekający przez lata deszcz spowodował, że ściana z gliny zmiękła i odpłynęła. Trzeba było ją wymurować na nowo, a na razie nie było z czego. W sobote pan Henio, zgodnie z umową poprosił o zapłatę za wykonaną dotychczas pracę. Wypłaciłem. Ponieważ jechałe właśnie na ...
  4. Dziennik Whisperów

    8 listopada 2005
    Doszedłem do wprawy jeśli chodzi o elektryczność. Pamiętam już żeby wyłączyć bezpiecznik, na którym będę pracował. Pamiętam, żeby przypadkowo nie stykać kabla niebieskiego z żółto-zielonym, bo wywalam różnicówkę. Udało mi się dziś uniknąć zarówno wywalenia różnicówki, wywalenia esek, jak i zelektryfikowania mojej skromnej osoby.

    Zdecydowanie najbardziej podoba mi się montowanie włączników. Ciach, ciach, ciach - przewody ...
  5. Dziennik JABKA

    Ale cisza.
    Dziennik spadł aż na trzecią stronę.

    Wczoraj był wielki dzień. Podpisaliśmy akt własności działki.
    Działka 649m2 = 12.430 zł + 800,2 zł notariusz.

    Dzisiaj złożyliśmy wniosek o dokupienie z graniczącej działki rolnej miasta 500m2 (koszt około 4tyś zł). Razem będzie 1149m2 za 16.400zł.
    SUPER

    Zwłaszcza że w moim miasteczku uzdrowiskowym mieszkania i ziemia drogie jak fix (na swoje mam kupca 110tyś zł a sprzedam ...
Strona 1 z 3